Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak ezen az oldalon plázaci...

Vannak ezen az oldalon plázacicák?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket plázacicák, hogy léccy írjatok magatokról!!Miket használtok a hajatokra??Hol vásároltok??Milyen testápolót használtok??Összességében milyen szépségápolószereket? Hogyan lettetek népszerűek??Miről beszélgettek...vagy olyan emberekkel hogyan tudtok beszélni akik alig szólnak 1-2 szót (miről beszéltek). Hogyan beszéltek a pasikkal?

Léccy vegyétek komolyan ezt nekem ez fontos!!A nyáriszünet alatt megszeretnék változni és a plázacicák tanácsaira vagyok kíváncsi vagy a nagyon menő csajokéra. Nem vagyok egy szürke kisegér talán az átlagosnál 1 fokkal jobb és az elmúlt 1 évben sokat tettem érte h így legyen de mégtöbbet szeretnék. Van 1 fiú aki nagyon teccik és énis neki de ő nálam menőbb és mégszebb akarok lenni h mégjobban belémszeressen és szeretném ha az osztályomban mégtöbb figyelem jutna nekem. Kíméljetek attól h csak add önmagad és ne változz meg.


2010. jún. 22. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 A kérdező kommentje:
igen az jólenne megköszönném :)
2010. jún. 22. 21:25
 12/77 anonim ***** válasza:
88%
Akkor írj privit és megadom az msn címem. (:
2010. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
88%

Figyelj,én nem vagyok plázacica,de nagyon népszerű vagyok a fiúk körében.Megpróbálom leírni,hogy mit csinálok nap-mint nap:

Kivasalom a hajam,majd utána befújom Taft hajlakkal.Elmegyek tusolni,majd bekenem magam Dove testápolóval.Ezután jön a parfüm,de ezt nem írom le,olyat válassz,ami neked tetszik :)

Mindig úgy öltözök fel,hogy megnézem,a színek összhangban vannak-e egymással.(például egy pirosat kékkel ne kombinálj,olcsó,és kínais hatást kelt..)

Kérdezted,hogy váltam népszerűvé..háát nagyon sokat tettem érte,mivel én régen duci voltam,de ez más téma :D

Persze az agyban dől el minden.A lényeg,hogy jó legyen a kisugárzásod,amit úgy tudsz elérni,hogy kibékülsz önmagaddal,tetszel magadnak.ÉÉÉs te is írtad,hogy ne akarj más lenni,add önmagad:Ezt is tartsd be.Hidd el,ha más akarsz lenni,mint ami vagy,inkább nevetséges leszel,mint szexi.

Sminket csak púdert használok,és szájfényt(púdert sem mindig,de ha igen,azért mert elég zsíros az arcbőröm)

Miss sporty So Matte púder,Miss Sporty Hollywood szájfény(nagyon jó illata van)

Ezenkívül figyelj arra,hogy mindig igényes legyél!Nagyon kiábrándító egy büdös,vagy piszkos lány.Ha van rajtad felesleg,kezdj el sportolni.(futás nagyon jó!)

A körmeidre is figyelj oda!Na használj kirívó színeket,inkább egy sima francia manikűrt válassz(vagy hagyd natúran).

A legfontosabb pedig az,hogy mosolyogj!Ez mindig segít :)

2010. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
44%

Szijja! Nem szeretek így gondolni magamra hogy plázacica, de sok embertől megkapom csak azért mert népszerű vagyok és foglalkozok magammal. '-_-

Asszem sorba haladok a kérdéseiden, úgy tudom követni.

A hajam derékig alattig ér, középbarna, vasalom a remington avokádóolajossal, nekem nagyon bevált, és tony&guy termékeket használok, nagyon hatásosak és fincsi az illatuk is ráadásul tök jól néznek ki. :DD

Öööö nemtom hogy ezt most a ruhákra érted vagya szépségápolószerekre, szépségápolókat szinta mind a müllerbe veszem, sminkből a lancomera és az YSLre esküszöm nagyon jól lehet festeni velük bár a szemhéjfestékeikre nem igazán mondanám h jó színeik vannak :S

Testápolóból a parfümömhöz valót használok, mert az mégjobban fokozza az illatát, de egy dolgot fogadj meg: soha ne húzz magad után szagcsíkot, mindig csak az a srác érezze aki közel hajol hozzád. :))

Ha a megfelelő emberekkel vagy, tök könnyen népszerű lehetsz, de persze igazad van hogy ahhoz szuperül kell kinézned, mert ha nem lógsz alapból is a népszerűekkel, akkor csak egy jó pasi tud bevinni, akit ugye meg kell fogni. Én már alapból is ide tartoztam, de általában csak röhögünk az olyan kis csírákon akik rondák meg minden és mégis hozzánk akarnak tartozni. Ne legyél ilyen mert az tök röhejes!

Ha ilyen emberekkel kell beszélnem próbálok olyan dolgokról beszélni amihez hozzá kell szólnia, például mindig rákérdezek, h szreinted is?? csak nem marad csöndbe!! :DD

A pasiknál pedig gyaakorlat teszi a mestert: sokat kell csinálnod, és akkor nem fogod kínosan érezni magad. A vicceiken mindig röhögj, ez a legfontosabb. Ha gyúr dicsérd meg. De persze csak akkor állnak veled szóbaha te is nagyon jól nézel ki, ez a lényeg.

Remélem megszerzed álmaid pasiájt és sikerül amiket akarsz! Pusziii :)

2010. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem az régen rossz, ha valaki plázacicának tartja magát.

Egyébként nyugi, már jó úton jársz, az írásod már olyan kis k*rvás ezekkel a léccykkel és egyebekkel. Csak így tovább!

2010. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim válasza:
78%
hulye kerdesre hulye valaszok-.-
2010. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 A kérdező kommentje:

A két hosszú választ nagyon szépen köszönöm sokat segít :) az utolsó hát...szerintem nem írtam úgy mint 1 plázacica. Csak azért mert írtam két léccy-t akkor már buta vagyok?

Am nekem szőke hajam van ami a vállam alá ér kb 5 centivel vagyis középhosszú, erre szedek hajnövesztőt (cink tabletta)

énis vasalom minden nap 1x reggel amikor beérek a suliba még 1x és ha esetleg kicsit begöndörödik akkor is. Head & Shoulders sampont használok. Narancsos Baba tusfürdőm van és Dove testápoló. A körmöm kocka alakú és kb 3 réteg színtelen körömlakk van rákenve (most). Az alapozóm az olyan mint amit az 1ik válaszoló írt és szoktam rá púdert rakni mert nekem is zsíros a bőröm. Szemcerkával kihúzom a szemem és azt elsatírozom majd kihúzom szemhéjtussal. Alul is szemcerka és a szempillák tövébe halványan fehér festék (h nagyobbak legyenek a szemeim) és szempillaspirál. Halvány rózsaszín szájfény mert az nagyítja a szájat.A hajamat feltupírozom de mire beérek a suliba úgyis lelapul de ez nemlényeg...

2010. jún. 22. 21:46
 18/77 anonim ***** válasza:
59%
21:31es vagyok szerintem nagyon jól csinálod ha az arcod rendben van a sminkkel szerintem ilyen formában nem lőhetsz mellé :) a hajad festett szőke vagy igazi? vasaláshoz neked is érdemes hővédőt használni mert különben eltöri amit ugye meg nem akarunk :DD
2010. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 A kérdező kommentje:
az a baj h a pattanásaim helyét nemtudom teljesen eltüntetni alapozóval de már kezdenek elmúlni a hajam eredeti szőke de nagyon szőke, mindenki azthiszi h festem...az öltözködésemen kellen sokat változtatnom és vhogy az arcom h ne legyen olyan fénylő (hiába használok púdert is azt minden órában kell rakni az arcomra) am még annyi h 168 centi és 46 kg vagyok. Jah és a beszéd az nálam úgy van h akit még alig ismerek azzal nemtudok beszélni mert nemtom h miről beszéljek vele de a legjobb barátaimmal sokat beszélek. Pl a szorosabb baráti körömben úgyérzem h elég vezető egyéniség vagyok vagyis általában az van amit én akarok de énis halgatok rájuk.
2010. jún. 22. 22:03
 20/77 anonim ***** válasza:
38%

A lényeget leírták Neked, de azért én is sok sikert kívánok, hogy sikerüljön olyanná válnod, amilyenné szeretnél! :)

Plázacicás külsőm van nekem is (az én hajam is szőke, derékig érő :D), de ettől természetesen nem vagyok buta! Nem zavar, ha az emberek azt mondják rám, aki szóba áll velem rájön, hogy tévedett. Legalább kitűnünk a tömegből, a többi (hogy mit gondolnak) nem számít! :)

Bejelölhetsz iwiwen is, ha gondolod... :)


:*


19L

2010. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!