Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak ezen az oldalon plázaci...

Vannak ezen az oldalon plázacicák?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket plázacicák, hogy léccy írjatok magatokról!!Miket használtok a hajatokra??Hol vásároltok??Milyen testápolót használtok??Összességében milyen szépségápolószereket? Hogyan lettetek népszerűek??Miről beszélgettek...vagy olyan emberekkel hogyan tudtok beszélni akik alig szólnak 1-2 szót (miről beszéltek). Hogyan beszéltek a pasikkal?

Léccy vegyétek komolyan ezt nekem ez fontos!!A nyáriszünet alatt megszeretnék változni és a plázacicák tanácsaira vagyok kíváncsi vagy a nagyon menő csajokéra. Nem vagyok egy szürke kisegér talán az átlagosnál 1 fokkal jobb és az elmúlt 1 évben sokat tettem érte h így legyen de mégtöbbet szeretnék. Van 1 fiú aki nagyon teccik és énis neki de ő nálam menőbb és mégszebb akarok lenni h mégjobban belémszeressen és szeretném ha az osztályomban mégtöbb figyelem jutna nekem. Kíméljetek attól h csak add önmagad és ne változz meg.


2010. jún. 22. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszokat nagyon szépen köszönöm. A többivel pedig inkább nemis foglalkozok. Nemhiszem, hogy egy jellemtelen ember lennék. Én nem mondanék a másik emberre ilyet ha nem ismerem. Szerintem inkább te vagy a jellemtelen amiért így beszélsz egy ismeretlen emberről. Az átlagomat pedig nem azért írtam le, hogy dicsekedhessek vele, hanem mert beakartam bizonytani, hogy bárki lehet okos csak akarnia kell. A belinkelt képeket mindenkinek köszönöm, nagyon tetszenek. :)

És most szeretném tisztázni a dolgokat. Azt tudom, hogy a plázacicaság egy veleszületett dolog és megértem, hogy azt írjátok, hogy ne adjam ki másnak magam mert az hülyén néz ki. Én ennek születtem...az eddigi életem során mindig másnak adtam ki magam mint ami igazából vagyok és sajnos már nemtudom, hogy hogyan legyek önmagam. De ez az én igazi stílusom. Nem egy rib**anc akarok lenni. Csak szép és népszerű. Ezért kértem a plázacicák és a menő csajok véleményét. Mindig olyan érzésem volt, hiába nézik le a plázacicákat mert legbelül mégis van az emberekben irígység.

2010. jún. 23. 10:04
 32/77 anonim ***** válasza:
100%

Nézzétek meg ezt a csajt:


[link]


Azért senki ne mondja, hogy a hosszú szőke haj nem szép...

2010. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 A kérdező kommentje:
de igenis szép :)
2010. jún. 23. 10:50
 34/77 anonim ***** válasza:
68%
és ha ribancnak születtél akkor ez h-h csak most jött elő belőled? mert most ez a cukcsi trendi? vagy a srácnak ilyen kis ribik jönnek be? de most komolyan miért pont most?:)) 16l
2010. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
69%
am meg nem a ruháitol lesz vki ribanc hanem a viselkedésétől szoval neked nem kell sokat tenned érte:) a ribanc amugy az aki akárkivel lefekszik. te is ilyen vagy? és most tényleg: HÁNY ÉVESVAGY?!:D 16l
2010. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
83%
Szép kis osztály lehet.
2010. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 A kérdező kommentje:
Nem most jött elő, hogy ilyen vagyok, csak eddig mindig más stílusához igazodtam, hogy olyan legyek mint ők és a sajátomat meg "eldobtam". Nem vagyok ribanc!!!Szerintem ez a viselkedés amit csinálok nem ribancos, sőt eddig elég visszahúzódó voltam. Milyen kérdés már, hogy hány pasival feküdtem le??Miközöd van hozzá??Ha ennyire tudni akarod még 1-el se!!És már írtam hamarabb, hogy 16 éves vagyok.
2010. jún. 23. 14:36
 38/77 A kérdező kommentje:
tegnap 23:17-nek: igazad van, hogy kellene olyan barátnő aki plázacicás. A barátnőim átlagosak. Van 2 olyan akik télleg olyanok de velük csak szünetekben megyek cigizni. Az egyik legjobb barátnőm is olyasmi akar lenni mint amilyen én csak neki lekéne fogynia :S
2010. jún. 23. 14:49
 39/77 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy a ruhán kívűl tárgyakat is mondjatok már.Azok a telódíszek nagyon jók olyat venni fogok és tollas végű tollat is de pl füzetből Hello Kittyset? Vagy tudom, hogy ez már télleg hülyesé de ellenörzőbortót milyet??Azt magamnak csinálok szóval ötleteket várok.
2010. jún. 23. 14:54
 40/77 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj én nem akarlak leszólni, mert semmi bajom a sminkel meg a csőgatyával azt én is hordok,de nekem is van egy barátnőm vagyis már nem a barátnőm.De az a csaj is ilyen plázacicásnak adja ki magát és nem valami szép a csaj. De annyit ért el a fiúk körében ,hogy fogdozzák meg nem becsülik semmire. Szóval öltözz úgy meg minden de semmiképp se hagyd ,hogy a fiúk azt csináljanak veled amit akarnak. És csak azt a fiút engedd közel magadhoz akiben megbízól,szeretsz.Én is mondhatni népszerű vagyok a fiúk körében de egyáétalán nem öltözök túlsásgosan kihívóan.Nem viselkedek máshogy mint amilyen vagyok. Na szóval sok sikert, de a fiúkkal vigyázz! :)Pux
2010. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!