Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ti követitek a divatot?...

Csajok ti követitek a divatot? : )

Figyelt kérdés

Úgy értem Ti is szeretitek ezeket a virág mintás cuccokat meg ezeket mintás gatyókat,cicanadrágokat?:D

Képet is linkelhettek be :P

És ha nem így öltözködsz,akkor hogyan? :) képet is ha lehet $:

Én pl. nem azért használom az ilyen cuccokat mert menőzni akarok vagy valami,hanem mert egyszerűen tetszenek :)

Ti hogy vagytok ezzel?

Értelmes válaszokat!!


2011. júl. 21. 18:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én a saját stílusomat követem :)
2011. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

Szeretem a divattrendeket, és igyekszem egy-két dolgot ellesni, de nagyon szerteágazó, így jelenleg szinte minden divatos. Virágmintát imádom, de kiegészítőket vettem ilyeneket, van virágmintás tornacipőm és sálam, a pólót majd leértékelve veszek. Buggyos gatya, már jó pár éve tartja magát, de még nem találtam meg az igazit, túl magas vagyok hozzájuk azt hiszem. Az első oxford cipőm, ami inkább wing-tip már 3éves is megvan, a fűzősek most lesznek egy évesek. A leggigs már vagy 4éve minimum divatban van, csak mindig másabb kicsit, ma végre tudtam venni egy hosszú fehéret. Tunika is régi dolog már, abból is van egy rakattal. Már sarut is találtam, és maxi ruhám is lett. De ha valami jól néz ki akkor azt ha divat ha nem hordom, tehát csak egy példával élve, pár éve volt nagyon trendi a lila csőgatya, tesómnak is volt egy, aztán ebben az évbe megkaptam, de én nem úgy hordom mint a tinik, ezért nem ódivatú, meg ciki, hanem stílusos szerelést kreálok vele. Ugyanakkor trapézt is hordok, mert azokat is szeretem.

Képem sajnos nincs.

27/n

2011. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

én is régóta keresek lila csőfarmert de eddig nem találtam =/

és nem hiszem ,hogy annyira magas vagy a buggyos gatyához :D (utolsó) én 172 cm vagyok de nekem is van és nem áll rosszul :D

2011. júl. 21. 23:50
 14/17 anonim ***** válasza:

Azt a ruhát veszem fel, ami tetszik.

Buggyos nadrágot akkor sem vennék fel, ha fizetnének érte. Tudom, hogy nagy divat, de nekem nem tetszik.

A leggingseket nagyon szeretem.

Tunikák: amelyik bő, az nem tetszik, olyan, mint egy kismama-felső. A szűkebbek jól néznek ki.

A balerinacipők tetszenek, csak olyan nagynak érzem benne a lábamat. :S Pedig csak 38-as.

A görög szandálok is tetszenek, van is egy, hordom is.

A csőtopokat imádom.

A tornacipők is jól néznek ki, de én inkább ősszel hordom őket.

A maxiruhákat utálom, semmi pénzért nem húznám fel. A térd fölé érő kis nyári ruhák viszont tetszenek.


14/L

2011. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

tegnap 23:45-as vagyok.

A lila gatyát még tesóm vette a Pimkieben, (vagy 3éve).

177cm vagyok, és hosszú buggyos gatyát próbáltam, aminek a feneke a helyén van, csak alul a bokánál buggyos, de a passzé része, éppen eléri a bokám, így nem látszik a nadrág fazonja, olyan mintha kinőttem volna, de nem adom fel, mert tényleg nagyon kényelmes szellős viselet.

2011. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ezekre a kérdésekre mindig mindenki azt válaszolja hogy nem, mégis minden 2. tini meg fiatal felnőtt ugyanúgy néz ki...

Poénos, de valóban elég csak körülnézni egy Westendben vagy bárhol az utcán..

2011. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:35


Aki nem követi a divatot, az nem is biztos, hogy "egyedi", kifejtettük, hogy nem követjük a divatot, mégis "átlagos" ruháink vannak.

2011. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!