Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Követitek a divatot?

Kamaszok! Követitek a divatot?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért ?

Ha nem, miért ?

kort és nemet légyszi


2010. okt. 2. 14:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%
Én követem,igen.Azért mert szeretek ölttözköni és mert tudom hogy a fiatalok mit gondolnak az olyanokról akik nem követik a divatot.Szar de akiken látszik hogy nem követik a divatot azok nehezebben tudnak beilleszkedni a társaságokba is:S lelehet pontozni de ez íígy van
2010. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
egyébként 18/L
2010. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
74%

dehogy követem a divatot... nem fogok beállni a sorba -.-"

inkább ne legyen 1 barátom se...

2010. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Én sem követem a divatot, de befogadtak. Akik meg azért nem barátkoznak veled, mert te nem követed a divatot, azokkal nem is kell barátkozni. Nem érdemli meg.

15/l

2010. okt. 2. 15:00
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

igen,mert szeretek öltözködni és általában tetszenek azok a ruhák amik éppen divatban vannak,de csak divatból sosem vennék meg olyan ruhát ami nem tetszik.

13/L

2010. okt. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok divatmajom.

Nekem megteszi a szürke póló+fekete gatya (nem cső és hasonló sz@rok!!)+melegítő vagy pulcsi.És élek és virulok.

2010. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem mindenki olyan ruhákat vegyen fel, amikben jól érzi magát!
2010. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Én nem is tudom, ami megtettszik, azt megveszem, ennyi. :) Nem tudom mi a divat.. de igazából kb. úgy öltözködök mint mindenki, csőnaci+póló, vagy ing

14/L

2010. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem követem. Egyrészt rocker vagyok, ami a megjelenésemben is látszik (nem vagyok ápolatlan), tehát bakancsot/edzőcipőt hordok fekete/terepmintás nadrággal és fekete mintás/zenekaros pólóval. Ehhez társulnak a különböző medálos láncok (kereszt, pentagramm, Péter-kereszt, vaskereszt, stb), necckesztyű, esetleg palesztinkendő.

És megcáfolnám az elsőt, teljesen befogadtak és sok barátom van, akik javarészt nem rockerek. :)

15/l

2010. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem követem a divatot, mert nem tudom összeegyeztetni az ízlésemmel. Van pár mostanában menőnek ítélt ruhadarabom, de az is csak azért, mert tetszik, semmi más miatt. Ékszerezni sem úgy ékszerezem magamat, ahogy a lányoknál menő... nincs hatalmas lógós fülbevalóm, és sok ezer gyűrűm, meg nagy gyöngyös nyakláncom... két gyűrűt viselek, és egy vaskereszt medált, de ezek ellenére/mellett is vannak barátaim, és senki nem néz ki azért, mert másképp öltözködöm, mint a többség :)


13,5/L

2010. okt. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!