Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Követitek a divatot?

Kamaszok! Követitek a divatot?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért ?

Ha nem, miért ?

kort és nemet légyszi


2010. okt. 2. 14:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyaltalan nem kovetem a divatot.

Azt veszem fel, ami kenyelmes es praktikus.

19/L

2010. okt. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem követem, mert nem minden tetszik, ami éppen divat, és nem fogom havonta cserélni a ruhatáramat, csupán a divat kedvéért. Csak azt hordom, ami nekem tetszik. Bár nyílván jól esik, hogyha vki megdicséri az öltözetem, de akkor sem leszek divatmajom. 13/L
2010. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
100%

nem. nincs csőgatyám, se conversem, se vansem, se kockás övem, és még a hajamat se vasalom. sztem eléggé nagyongáz, hogy kb minden 2. fiatal ugyanúgy néz ki. úgy öltözködöm, ahogy nekem tetszik.

18/F

2010. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
De jó, hogy ennyien gondoljátok így .
2010. okt. 3. 18:30
 25/30 anonim ***** válasza:
Nem, mert a mostani ruhák többsége számomra ízléstelen, és sz*r minőségű holmiért nem adok ki pénzt. Saját elképzelésem van, a saját ízlésemet követem.
2010. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
50%

Igen követem.Mert imádom öltözködni,ráadásul ami most a divat illik hozzám.De divatból sohasem vennék meg olyan ruhát ami egyszerűen nem tetszik.Egyébként nem tök mindegy hogy ki követi,és ki nem a divatot?Valaki így,valaki úgy érzi magát jól..


13/L

2010. okt. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
50%

*imádok


Egyebek mellett,én nem a New Yorkerbe vagy miben vásárolgatok..Megfelel nekem a turkáló is!Mind amellett csőnadrágot hordok és vasalom a hajam(csak azért vasalom a hajam mert UTÁLOM a hullámos hajamat).A csőnadrág pedig szerintem jól néz ki,ráadásul kiemeli a vádlikat.Amúgy is divattervező szeretnék lenni..Érdekel a divat,szerintem ez nem bűn!


13/L

2010. okt. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta hogy a divat bűn.:)
2010. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Csak amennyire magamhoz tudom illeszteni

13/l

2010. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
41%

Persze hogy követem,az összes barátnőm is divatosan öltözködik.Aki meg nem az vagy lúzer vagy szegény.

12/L

2011. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!