Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Követed a divatot? :D

Követed a divatot? :D

Figyelt kérdés

Hogy öltözködsz?Ami neked tetszik vagy ami most a divat?Felveszel pl.: olyan cuccokat ami más szerint nagyon ocsmány de neked tetszik??:D Én soha nem vennék fel olyat ami most nem divat és más szerint sz*r :S:'D

Előre is köszi a válaszokat ^^


2011. aug. 10. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem vagyunk egyformák,ezért nem mindenkinek tetszik az összes ruha...nem érzem magam divatmajomnak,de olyannak se aki elavult stílusban öltözködik...egyszóval a 2 között állok...szeretem a sportosan nőies és a nőies ruhákat,de ne érezzem magam benne feszélyezve...
2011. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én általában olyan ruhákat fogok ki, amik divatosak, nagyon egyediek! Többeknek nem tetszik, de nem divatjamúlt, hanem túl feltűnő (nem ribancos) Mondjuk engem ha valakinek nem tetszik, nem érdekel, általában az iskolás kislányok tömegével szokatk kiröhögni,mert nem a megszokott egyenruhát látják, meg nagyobb bevásárló központokban a kiégett, lecsövesedett vénlányok.
2011. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ha tetszik, felveszem, lesz.rom hogy divat-e.. persze majd azért nem veszek fel egy rohadt jó felsőt, mer mások nem hordják! hol élsz te? :D
2011. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én azt veszem fel, ami tetszik.

Ha divat, ha nem.

Kit érdekel, hogy divat-e, ha én jól érzem magam benne, és illik az egyéniségemhez.

2011. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt gondolom. Ha egy felső tetszik, megveszem és hordom. Kit érdekel hogy divat-e???

Az se érdekel, ha az utcán szembejön velem az a ruha! Tucat lány vagyok és nem szégyellem, mert így érzem jól magam!!! x,D

2011. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Köpök a mai k öcsög divatra, ahol a lányok k urvának, a fiúk meg b uzinak és bohócnak öltöznek.

A sportcuccokat részesítem előnyben, mert kényelmesebbek bárminél. Ha ezért valaki leszólna, telibeverném a fejét. Engem legalább nem néznek ratyinak...

2011. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Teszek a divatra, azt veszem fel, ami megtetszik. Az a helyzet, hogy amit most hordasz, tehát a divat, elég sokak szerint szar, úgyhogy járjál meztelenül...


De még csak 14 éves vagy, hátha kinövöd...

2011. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ami tetszik 1-1 divatirányzaton belül, azt átveszem a saját stílusomban, tehát követem is, meg nem is.

Persze nem a borzasztó fantáziátlan és nőietlen dorkó-csőnaci-póló kombó, de nem is az egy fokkal talán lányosabb cicanaci-tunika-balerinacipő összeállítást, ezeket fel nem venném:) Ellentétben van a most eléggé "trendinek" számító vintage és bohém stílus, ezek tetszenek, és felveszek ilyen ruhákat. Szerintem nem jó, ha valaki mániákusan próbál trendi lenni, és válogatás nélkül megvesz bármilyen trendi dolgot, de azt sem tartom jónak, amikor valaki felháborodik egy ilyen kérdésen, az ilyen divat-inkvizítorokat is nevetségesnek tartom.

2011. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen... A Westendben, Arénában lévő boltokban divatos ruhák szoktak lenni, és általában ilyen helyeken veszek ruhát. Néha rendelek koreai ruhát, azok szerintem az ottani divat szerintiek:D Olyat veszek fel, ami tetszik és jól áll:D Attól még, hogy valami divatosnak számít, de szerintem csúnya/nem tetszik, mert nem megy a stílusomhoz, nem fogom felvenni. Pl. Converse cipőt. Nem olyan a stílusom, különösebben nem is tetszik, szóval nem vettem, pedig elég nagy divat (volt)... 'Nőietlen' ruhákat nem szívesen veszek fel. Ha már nadrág meg póló, akkor magassarkúval, vagy ilyesmi.
2011. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem te elég bután viselkedsz. szerinted mikor alakul kia saját stílusod, ha csak a divatot majmolod?
2011. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!