Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sztetek mi a fontosabb a...

Sztetek mi a fontosabb a külső (hogy mien ruhát veszel fe, a legújabb divatot követed) vagy pedig elég ha pár egymáshoz illő ruhát választunk és azt stílusosan kiegészítjük?!? (az évszakhoz és a legújabb divathoz hasonlóan)

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem kicsit egybefügg a kettő de remélem arra értetted ahogy válaszolok.

nem muszáj szerintem úgy összeállítani a ruhatárad hogy 2 hónaposnál nem régebbi és csupa márkás ruhából álljon.

bőven megfelel ha van pl pár márkás vagy középkategóriás (new yorker) cuccod és ezt kombinálod kínaival. de sokkal többet számít az összhatás és a stílus. mert pl ha felveszel egy narancs convers-et egy lila pólóval és egy zöld nacival (hiába márkás mind) nem fog jól kinézni.. de sajna már az öltözködés is azon múlik hogy egy népszerű emberen megdicsérik ugyanazt amit a népszerűtlenen észre sem vesznek..

2011. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem így is megfelel a válasz!köszike :)
2011. máj. 9. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legfontosabb, hogy az ember ne legyen csőlátású, és ne csak a divatot nézze, valamint hogy ne legyen plázamárka-fanatista.

Az a tuti, ha jó az ízlése és jól tudja kombinálni a dolgokat, divattól és márkától függetlenül.

2011. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A saját stílus fontosabb, mint, hogy mennyire divatos valaki. Aki tisztában van saját magával, ki tudja válogatni a divatos dolgok közül ami neki jól áll, és betudja építeni a ruhatárába.
2011. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!!!!:) nagyjából ugyanazt mondtátok el itt de ez azt jelenti hogy igazatok van szóval még1x köszönöm!!!!!!!
2011. máj. 9. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!