Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Követed a divatot? Melyik...

Követed a divatot? Melyik boltokban vásárolsz? Szerinted mi divatos most és mi nem?

Figyelt kérdés
kor+nem
2011. ápr. 12. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha tetszik, de van hogy olyan cuccot veszek ami 3 éve nem divat, de jól áll és tetszik.


Mindenfelé: HM, C&A, Deichmann (cipő), Ázsia center, Tesco, Promod, mikor hol.


Mi a divat? ez egyszerű: az ember reggel amikor felszáll a buszra és minden tinilányt ugyanabban lát: cicanadrág, farmerszoknya, vagy cicanadrág+tunika, csőfarmer+converse cipő, ilyesmik. Bő pólók, feszes farmer (ami megjegyzem pl nem tetszik mert nem is hinnék mennyi lánynak áll pokoli előnytelenül - de mégis hordják mert hát divat)

Szóval

2011. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ezek a divatok, és ciőben a converse, a magassarkú fekete cipő és most bejöttek a saruk megint, amik megkötősek itt-ott.
2011. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem követem a divatot. Nincs állandó hely, szinte mindig máshol vásárolok.
2011. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20:19, 18/F vagyok
2011. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

1.+2.


26/nő

2011. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

én követem a divatot(illetve szeretném), de nem ezt a converses, csőnadrágos, vasalt hajas hülyeséget, mert kb. minden 2. lány ilyen :(, hanem inkább, a nőisebb, nagyvilági divatot.

vásárolok:h&m, c&a, new yorker, pimkie, deichmann, tally ..kb..ennyi..szeretem a virágos ruhákat, a szűk farmereket, a magassarkúkat, a virágos kiegészítőket, a matróz stílust, a ceruza szoknyát, sálakat minden mennyiségben, balerina cipőket, maxi ruhákat stb..általában krémszínű, babarózsaszín, sötét kék(szőke, természetes hajam van, kék szemem és nagyon jól áll hozzá szerintem), pasztelszínű ruhákat viselek és persze elengethetetlen a hullámos, természetes hosszú haj :D

nem szeretem: a leggingseket, az állat minta túlzott használatát és minden olyat, ami ööhhmm..izléstelen :D

2011. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, lemaradt 14/L
2011. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szeretem, bár nem annyira a kommersz divatot, hanem annak egyes irányzatait.

Most például tetszenek a virágos sálak, (bár már a múlt év augusztusában vettem az elsőt), meg már szeptemberben volt oxford cipőm, de virágos cipőt csak a múlt hónapban vettem.

Az alapszínek nem jönnek be, bár a matróz stílust imádom, de az általános nyári divat. Még kell egy pár virágos kiegészítő, de mást nem hiszem, hogy nagyon vennék.

Most a virágminta tuti divatos, az oxford cipők, a vászon cipők, a fecskék és más madár minták felsőkön.

Ezek be is jönnek.

Hol vásárolok? Bárhol ahol akciók vannak Tescótól kezdve, Orsay, Newyorker, C&A, H&M (ha éppen olyan helyen vagyok ahol van) de vettem már 300forintért bikinit a Metróban is, tehát bárhol ahol találok valami jót (jó áron)

26/n

2011. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Na ez az, minden 2. lány converses csőfarmeres, de minden 1. virágos blúzos sálas magassarkús :) És ez tény :)
2011. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Figyelemmel követem, hogy mi a divat, ezt ötvözöm a saját stílusommal.


Turkálókban vásárolok főleg, remek darabokat fogok ki olcsón, stílusban a mai márkáknak felelnek meg - Zara, Bershka, H&M, C&A holmikat fogok ki főleg. Ezeket a plázás ár töredékéért megkapom a turiban.


Szeretem a Jeans Clubot is, egész baráti akcióik vannak, ma is vettem két felsőt összesen 1980Ft-ért.


Cipőket kínaiban veszek, a köztapasztalattal ellentétben nekem még soha egy kínais lábbelim sem jött szét idő előtt, mindegyik évekig bírta, úgyhogy abszolút megszolgálják az árukat.

2011. ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!