Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Követed a divatot? Melyik...

Követed a divatot? Melyik boltokban vásárolsz? Szerinted mi divatos most és mi nem?

Figyelt kérdés
kor+nem
2011. ápr. 12. 20:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ritkán vásárolok Magyarországon, inkább külföldről rendelek, hogy ne jöjjön szembe minden ruhadarabom az utcán...
2011. ápr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Abszolút nem követem a divatot, mivel általában förtelmes. Plusz véleményem szerint csak a jellemtelen embereknek van szüksége a divat által keltett biztonságérzetre - a többiek anélkül is képesek embernek érezni magukat...

Ruhákat szinte nem is vásárolok, mivel a varrás az egyik hobbim, ha eszembe jut valami, inkább megvarrom. Ha mégis megtetszik valami, azt bármelyik boltban megveszem, de ez elég ritka, ráadásul ha olcsóbból kijönne az anyagár, könnyebben meg tudnám csinálni, akkor inkább varrok hasonlót. A minőségre nagyon odafigyelek, ha valamit boltban veszek mégis. Acélmerevítős fűzőket szoktam Angliából rendelni.

cipőt általában: deichmann, humanic, de van a new yorkerből is.

Mi divatos most: nem tudom, és nem is érdekel. Na jó. a boltok zsákruhákkal vannak tele. Ennyi fogalmam van róla. A környezetem sem divatkövető, úgyhogy tényleg nem tudom :) 22/N

2011. ápr. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem követem direkt a divatot, viszont nem áll távol tőlem, ami tetszik 11- irányzaton belül, azt átveszem a saját stílusomba, de pl. cicanadrágot biztosan nem fogok csak azért felvenni, mert divatos, ugyanis szerintem ocsmány. Valamint herótom van az ultratrendi csőfarmer/cicanaci-converse-divatpóló-bőrdzseki(amit 25°C-ban sem vesznek le) kombótól.

Általában turiban vásárolok vagy netről rendelek.

2011. ápr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Általában figyelem, hogy milyen darabok divatosak, és ha tetszik belőle valami, és jól áll, és van rá pénzem, akkor megveszem. Szeretek nőies ruhákat vásárolni, szívesen hordok inget, tunikát, de nem a divat miatt, hanem mert pont azt takarja el, amit én el szeretnék:) Farmer minden mennyiségben, de picit bővebb szárúakat, hogy ne hangsúlyozza ki a nem túl vékony combjaimat. Vásárolok new yorkerben, philip russel, tally weijl, turkáló, c &a, tezenis, deichman, humanic, tesco, vagy néha varratok.
2011. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
bocs 23/n
2011. ápr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:))

Egyébként én sem úgy követem a divatot...

Hanem olyan ruhát hordok ami tetszik. Ínkább a cipőket követem hogy mi az aktuális.

De jeans club a legjobb szerintem.

2011. ápr. 13. 13:27
 17/17 A kérdező kommentje:
És 14/L
2011. ápr. 13. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!