Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért követjük a divatot?

Miért követjük a divatot?

Figyelt kérdés

Mindig megtetszenek az épp divatban lévő dolgok. Van átlátszó üveges szemüvegem, óriás virágokkal vagyok tele és jellywathch órám van. Már rég divat, lehet már nem a bőrdzseki, ha hűvösebb az idő azt hordom.


Mindig olyan ruhát, kiegészítőt veszek tudat alatt, amit mindenki hord. Az tetszik egyszerűen. Néha hülyén érzem magam. A múltkor a buszon egy lány mellettem ugyanolyan pulcsiban volt, ugyanolyan volt a telója és még annak a tokja is!

18/L


2011. aug. 27. 06:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mert a lányok akarnak a legcsinisebb,legdivatosabb,legszexisebb személyek lenni! Én is így vagyok néha.. de van amikor azt veszem meg ami nekem tetszik, és soha senkin nem látok olyat vagy hasonlót:P

21L

2011. aug. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem vagyok kompetens válaszolni, én nem követem a divatot. A praktikumra és a kényelemre, valamint az ár-érték arányra figyelek vásárlás során.


24/L

2011. aug. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
hát ez elég gáz, főleg így 18 évesen :/ de nem tudom mitől lehet, majd kinövöd.
2011. aug. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ajánlom figyelmedbe a csordaszellem cimű részt. Az ember alapvetően nem szeret, nem mert különbözni. A kivételek ritkák és nekik szembe kell nézniük a "csorda" nem tetszésével.

2011. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Ez szerintem is gáz 18 évesen. Én is követem a divatot, de nem azt veszem, ami tömegcikk. Nem abból a fölsőből veszek, amiből az orrom előtt minimum 10 lóg, hanem próbálok az egyedire törekedni!
2011. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én úgy öltözködöm, ahogy nekem tetszik. Mások szerint divatosan, de nem érdekel, h mi a divat. Utálnám, ha ugyanolyan ruháim lennének, mint akárkinek. Én szeretnék egyedien divatos lenni, nem úgy, h mindenki azt hordja, úgyhogy megveszem, akár tetszik, akár nem.
2011. aug. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen pont most gondolkodtam el én is. De valamilyen szinten ez az egész divat egy hatalmas fuckság. Hogy miért? Például a suliban volt egy csaj, tavaly végzett. örökké trapézfarmerben volt. És egy csomóan röhögtek a háta mögött, hogy húúú milyen gáz. Erre most állítólag vissza fog jönni a divatba a trapéznadrág, és azok, akik tavaly még azon a csajon röhögtek a gatyája miatt, jövőre ugyanabban fognak járni. És azon fognak röhögni, aki skinny gatyát hord.
2011. aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel nincs semmi baj. Nézd, manapság egy szezonban van 25-30 féle divat. Ebből biztos tetszik valakinek minimum 5-6, mert olyan nincs, hogy valakinek legalább ennyi ne tetszen belőle, de lehet, hogy 20 is tetszik. És amik tetszenek, azokat nyilván követni fogod, veszel olyan cuccokat. Ezzel én is így vagyok :)


18/L

2011. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Majd kinősz belőle. Húsz felett egyszerűen már ki fogod magad annyira ismerni, hogy azt hordd, ami jól áll, és jól érzed magad benne, nem pedig a divatcuccokat. Akkor már általában magadnak, vagy egy illetőnek szeretnél csak megfelelni, nem az összes osztálytársadnak...
2011. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat, de mi is a gond az életkorommal?:)


Egyébként nem másoknak akarok megfelelni, egyszerűen megtetszik. Igaz most kezdem az egyetemet, rengeteg változás történik, szerintem még sokat fog alakulni a személyiségem, most leszek igazán önálló, külön élet, albérlet, egyedül mindent elintézni. Lehet késő ezt 18 évesen elkezdeni, de nekem most jött el az ideje. Gondolom kinövöm, igazatok van.:)

2011. aug. 27. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!