Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ti követitek a divatot?...

Csajok ti követitek a divatot? : )

Figyelt kérdés

Úgy értem Ti is szeretitek ezeket a virág mintás cuccokat meg ezeket mintás gatyókat,cicanadrágokat?:D

Képet is linkelhettek be :P

És ha nem így öltözködsz,akkor hogyan? :) képet is ha lehet $:

Én pl. nem azért használom az ilyen cuccokat mert menőzni akarok vagy valami,hanem mert egyszerűen tetszenek :)

Ti hogy vagytok ezzel?

Értelmes válaszokat!!


2011. júl. 21. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, ahogy te, ha tetszik valami akkor megveszem, ha nem akkor nem, ez nem divatfüggő. Szeretem a virágmintát, de ha kimegy a divatból akkor is hordanám, meg az oxford cipők is tetszenek, van egy leggings-em az alapdarab nálam, de ez a buggyos gatya nekem nem jön be.
2011. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 cherry. ***** válasza:

Én nem követem a divatot, viszont én is imádom a virágmintás cuccokat. :-)

Általában az öltözködésem csőfarmerből, póló/trikóból, balerinacipő/tornacipő/sportcipőből áll. Ezekhez persze még a kiegészítők. :-) Nyáron pedig farmer rövidnadrág, egy ujjatlan pólóval + szanda. Szeretem még a térdig érő ruhákat, azt is persze szandával és kiegészítőkkel. :-) pl. hosszabb nyaklánc, egy vastag karkötővel. Ezüstszínű, vagy ruhához illő színű. :-) Képem nincs. :-) Remélem azért hasznos volt a válaszom. :-D

2011. júl. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én azokat a ruhákat hordom amik tetszenek független a divattól. :D én nem fogok azért megvenni egy bűnronda ruhát,mert az a divat :S
2011. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

nem.én diktálom a divatot :D

van egy saját divatom és kész :D tetszik is meg nem is ez a virágminta... vegyítem a saját cuccaimmal.... egy egy ilyen felsőm van és ennyi. :D

2011. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

Én nem a divatot követem, de ha valami tetszik, akkor megveszem és hordom, akár divat most az, akár nem.

Pl. divat most a buggyos nadrág, na az szerintem undorító, fel nem venném soha!

divat most a leggings: na ilyet meg pont most vettem, ez nagyon tetszik

divat most a tunika: a bővebb fazonok nem tetszenek, de egy szűk az már jobban, viszont inkább toppot veszek fel, mint tunikát, mert nem érzem jól magam egy olyan felsőben ami letakarja a fenekemet teljesen. :)

2011. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele,ha megtetszik valami akkor azt veszem fel,az se érdekel ha nem divat.Amúgy én eddig is imádtam a virág mintát,mielőtt még bejött volna,de a mintás gatyák,cicanadrágot sose vennék fel!
2011. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Azt veszem fel ami tetszik, divatból nem veszek meg olyant ami nem tetszik. Szeretem az apró virágmintás cuccokat ^^

De a mintás gatyától meg a cicanadrágtól irtózok!! D:

2011. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Divatból nagyon uptodate vagyok, és követem is, bizonyos kereteken belül. Azt veszem fel ami tetszik és jól áll. Egyébként nem tudom mi értelme azt hajtogatni, hogy "én nem követem a divatot", hiszen ez lehetetlen. Ha a stílusom akarnám jellemezni azt mondanám alternatív hipster féleség, ami néha csajos.


Nekem ezek tetszenek:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem igazán...

Én Katy Perry stílusát követem. ;)

2011. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ahogy már előttem jóformán mindenki elmodnta, én is csak azt veszem fel ami tetszik, és jól is áll. Nekem sem tetszenek ezek a buggyos törökös gatyák és nem is hordok ilyet, a leginns is divat, de azt sem nagyon hordom néha-néha. A virágmintás cuccok is nagyon tetszenek.
2011. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!