Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hiszik magukat egyedinek...

Miért hiszik magukat egyedinek akik a divatot követik?

Figyelt kérdés

Jó nyilván minden ember egyedi, nem úgy értem, de rohadt eredetinek tudják hinni magukat, akik azt hordják amit a többiek...szerintem nem eredetiek hanem tucatemberek, és nem értem miért nem látják, hogy egyformák...


Pont egy évvel ezelőtt voltam egy szabad téri rendezvényen és az akkori lány divat (vasalt haj, élénk póló, csőgatya stb.) körülnéztem és az összes lány egyforma volt...tépedt volt a hajuk és a vörös valamely árnyalatában játszott egyforma csőgatyát viseltek épp csak színben tértek el egymástól...kissé olyan volt mint valami klóntámadás...


Szerintem az a jó, ha az embernek saját stílusa van ami neki jól áll és amit ő is szeret, de mindig azt hordani amit a többiek aztán még verni a mellünket téglával, hogy ilyen egyediek és stílusosak meg trendik vagyunk...szerintem ez butaság, és nem hiszem el hogy nem veszik észre :D


2011. aug. 27. 01:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
miért hiszik magukat egyedinek akik mindenféle ronda ruhát magukra aggatnak , csak hogy ne legyenek 'tucat'-ok...?
2011. aug. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
mert én meg ettől vagyok "kiakadva" -.-'...sok hülye nyomi lány azt hiszi h attól mert turkálóban vásárol és az anyukája ruháját átszabja , na akkor majd egyedi lesz... ki a faszt érdekel ez az egész ? mindenki hordja azt ami neki tetszik! képzeld el , akkor én is tucat vagyok ezek szerint mert hosszított pólókat,toppokat hordok cicanacival és nyíl egyenes hajam van , pedig nem vasalom..nekem EZ áll jól , ebben érzem jól magam!nem hallottad még azt a mondást hogy NEM a ruha teszi az embert???azt hiszed hogy neked egyedi a stílusod? hogy senkinek nincs olyan stílusa mint neked???.gondolkozz kicsit el és ne tegyél fel ostoba kérdéseket...
2011. aug. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nagyon nem értek egyet veled! Értem hogy te azt szereted, de aki meg tud varrni, és nem vesztegeti arra a pénzét ami 2 öltés, az miért szer meg minden? Én is olyan vagyok, és mégis hordok cicanacit, és kivan vasalva a hajam valamikor, valamikor meg full göndör............és nem ellenségeskedek! És aki átvarrja a ruháját, még mindig egyedibb, mert olyanra varja, amilyenre csak akarja, aki meg megveszi, azt veszi amit gyártanak!
2011. aug. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
jahh és elárulok egy titkot: NEM hiszik magukat egyedinek,csupán csak úgy érzik h ez a stílus áll nekik jól és így érzik magukat JÓL .. a magadfajták hiszik magukat egyedinek és a féltékenyek azokra a lányokra akik divat szerint öltöznek , mert őket jobban megnézik, szebbek, csinosabbak , kelendőbbek, titeket meg megesz a fene és itt kérdezgettek GYIK on hgy a kis egótokat növeljétek...
2011. aug. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Basszus szájkosarat már... hát ilyen csúnyán ugatva támadni...

Nem azzal van a bajom aki divatól hanem azzal aki odavan attól hogy milyen egyedi és nem azt mondtam hogy egyedi aki turizik vagy rondán öltözik, hanem az tetszik ha valaki a neki tetsző ruhákat hordja amik neki jól is állnak és nem azt amit épp mindenki más....


A beképzeltséggel van bajom, és tudom hogy én se vagyok egyedi, nincs is stílusom mert nem egyforma stílusú ruhákat veszek fel hanem mindig ami jól áll kényelmes és tetszik...


Hihetetlenek vagytok csak mert valaki azt meri mondani hogy a divatosság nem egyedi...és mondjak valamit? leszarom a ruhákat és az öltözködést...csak utálom amikor valaki attól érzi többnek magát, mert többe került a farmerja...vagy attól hogy ugyanazt hordja mint a többi, pedig attól nem több csak ugyanolyan...és minden ember annyit ér amennyit a tettei...

2011. aug. 27. 01:39
 6/13 anonim ***** válasza:

ma 01:37

ki mondta hogy szar ??? én ugyan nem...de ha megfigyeled nem a "tucatlányok" tesznek fel ilyen kérdéseket...ők pont leszarják ezt az egészet mert úgy érzik jól magukat...de most komolyan..mi értelme ennek a kérdésnek ?oké , te egyedinek hiszed magad , örülj neki dejó...-.-

2011. aug. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Annyira szeretem amikor egy kérdés alapján már azt hiszik hogy a fejembe látnak, nem vagyok egyedi és másnak lenni rossz, mert voltam már más mint a többi, és nem volt jó...pedíg volt akinek tetszett de ha kinéznek páran már megkeseríti az ember életét főleg bizonyos helyzetekben
2011. aug. 27. 01:43
 8/13 anonim válasza:
Igazad van................:Sd asd
2011. aug. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

de mért...te a fejükbe látsz azoknak akikről azt állítod , amit? Mert nemhiszem hogy minden nap kinyilatkoztatják hogy "hjajjj én annnyira egyedi vagyok és sokkal több mert drága farmerom van"..sztem te már ha meglátsz vkin egy márkás gatyát akkor már azt hiszed hogy az illető aki hordja azt képzeli hogy ettől ő most több...

igen , tudom nyilván vannak olyan elvetemültek is akik tényleg fünek fának mondogatják hogy mennyibe kerül a ruhájuk és holvették és hűűű...de nem ez az általános...

2011. aug. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A tucatlányok azok, akik fényképezik magukat a tükörben, ugyanolyan ruhában majdnem, mint a többi... pl:

[link]


A mai világban már nincsen egyediség... ezt el kell fogadni. Nincs olyan, akinek minden ruhája különbözik másétól...csak szét kell nézni.

2011. aug. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!