Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi számít egyedinek?

Mi számít egyedinek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok válaszban olvastam már "ez átlagos", "mindenki ilyet hord", "ez nem egyedi". Arra lennék kíváncsi hogy nektek mi számít egyedinek. És ti hogyan öltözködtök. Linkeket nagyon szívesen fogadok!! :]
2010. okt. 22. 15:16
1 2
 1/13 hot_kiss ***** válasza:
Nekem azaz egyedi, ami szokatlan, de mégis jól néz ki és nemsétálvelem 5-6 olyan szembe az utcán.
2010. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát azt gondoltam hogy nem azaz egyedi ami minden 2. emberen van. xD De valami konkrétumot nem tudnál írni/mutatni???
2010. okt. 22. 15:26
 3/13 anonim ***** válasza:

ajánlom a lookbook.hu


ne ezek a csajok/ pasik egyediek ;)


de ha itt magyarországon horassz ilyen ruhákat, az emberek nagyon lenéznek -.-

2010. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Pl. mindig a nyakamban lóg a fejhallgatóm, elég mutatós darab :D van egy ilyen lazasapim hozzá ( ez a sofőrsapka, vagy hogy hívják ), arra felrakom, mindenki megbámul. De teljesen kongurens a stílusommal szóval királyság :)


kb. 2 hónapja van meg de azóta már 5-6 másik srácot is láttam a városban ( kisváros.. ) fejhallgató-lazasapival.. még a végén divatot teremtek :D


14f

2010. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az ha valaki jól megfigyeli a divatot de úgy kombinálja a ruháit, hogy azért egyedi legyen. Szóval aki nálunk divatosan öltözik már eleve egyedi de kell még hozzá a saját stílusa. És még egyszer elmondom, hogy nem divat a converse cipő, répa gatya, feliratos póló és vasalt haj. És nem feltétlenül kell Vogue-ot venni, elég a net ahhoz hogy valaki megtudja mi a divat.
2010. okt. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

15:52-nek:


Ki kell hogy ábrándítsalak, hogy már én vagy 1000 emberen láttam ezt így, és hát pont h nem egyedi...

2010. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyedi az, ami nem tömegszerű. Átvitt értelemben az olyan különc stílusra illik rá, hogy "egyedi", ami nem csak egyedi, hanem még harmonizál is viselőjével.
2010. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsónak adok igazat.

Hozzáteszem,hogy szerintem ma már semmi sem egyedi. Mivel max ruházatban turkálókban kapsz olyan ruhát, ami esetleg egyedi. Ha már plázában vásárolsz, nem vagy egyedi, mert szembejön veled a ruhád.

Maximum különleges leszel, egyedi nem.

2010. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a converse cipő is lehet egyedi pl nekem van egy olyan amiből csak egy készült a világban mert mintadarab:P Így az soha nem fog szembejönni velem az utcán és a mintája miatt is egyedi:D
2010. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az, amit magamnak varrok kb. Szerencsére imádok varrni :D
2010. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!