Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hiszik magukat egyedinek...

Miért hiszik magukat egyedinek akik a divatot követik?

Figyelt kérdés

Jó nyilván minden ember egyedi, nem úgy értem, de rohadt eredetinek tudják hinni magukat, akik azt hordják amit a többiek...szerintem nem eredetiek hanem tucatemberek, és nem értem miért nem látják, hogy egyformák...


Pont egy évvel ezelőtt voltam egy szabad téri rendezvényen és az akkori lány divat (vasalt haj, élénk póló, csőgatya stb.) körülnéztem és az összes lány egyforma volt...tépedt volt a hajuk és a vörös valamely árnyalatában játszott egyforma csőgatyát viseltek épp csak színben tértek el egymástól...kissé olyan volt mint valami klóntámadás...


Szerintem az a jó, ha az embernek saját stílusa van ami neki jól áll és amit ő is szeret, de mindig azt hordani amit a többiek aztán még verni a mellünket téglával, hogy ilyen egyediek és stílusosak meg trendik vagyunk...szerintem ez butaság, és nem hiszem el hogy nem veszik észre :D


2011. aug. 27. 01:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van a baj, hogy valaki csőnadrágot,cicanadrágot, meg hosszitott pólót hord, ez az ő dolguk.

A probléma ott kezdődik, amikor valaki ettől egyedinek érzi magát.

Gondolom még mindenki emlékszik az EMO-divathullámra annak idején.Mindenki egyedinek érezte magát, pedig pont, hogy nem voltak azok.:D

2011. aug. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Durva a srác:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


"leszarom minek nézz a sok átlag emberke az a fő hogy tudom hogy trendi vagyok :)"

2011. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Pont egy évvel ezelőtt voltam egy szabad téri rendezvényen és az akkori lány divat (vasalt haj, élénk póló, csőgatya stb.) körülnéztem és az összes lány egyforma volt...tépedt volt a hajuk és a vörös valamely árnyalatában játszott egyforma csőgatyát viseltek épp csak színben tértek el egymástól...kissé olyan volt mint valami klóntámadás... "


A fejükbe látsz, hogy egyediek akarnak lenni?

2011. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!