Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért követjük a divatot?

Miért követjük a divatot?

Figyelt kérdés

Mindig megtetszenek az épp divatban lévő dolgok. Van átlátszó üveges szemüvegem, óriás virágokkal vagyok tele és jellywathch órám van. Már rég divat, lehet már nem a bőrdzseki, ha hűvösebb az idő azt hordom.


Mindig olyan ruhát, kiegészítőt veszek tudat alatt, amit mindenki hord. Az tetszik egyszerűen. Néha hülyén érzem magam. A múltkor a buszon egy lány mellettem ugyanolyan pulcsiban volt, ugyanolyan volt a telója és még annak a tokja is!

18/L


2011. aug. 27. 06:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
27 vagyok, és én is szeretem a divatot, és ha valami nagyon tetszik belőle, akkor én is veszek egyet, de igyekszem más milyet szerezni, mint az átlagnak van. Például vettem virágos táskát, de külföldön egy ottani boltban, tehát nem fog szembejönni az utcán. De például tornacipőt én is hordok, csak én kéket és műbőrt, és teljesen más hogy áll nekem mint egy tininek, pláne ha még trapéznadrággal is veszem fel, mert miért ne, a divat azért van, hogy a saját képedre formáld. majd ha kialakul a stílusod, akkor majd te formálod a divatot, nem ő téged.
2011. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy 18 éves lánynak miben kellene járni? Hello kitty-s felsőben?:D

Sztem alapvetően azon a felfogáson kellene változtatni, miszerint azérr járnak/járunk olyan ruhákban smik az aktuális divatot képviselik, magazinokban látni stb merthogy az a DIVAT... Egyszerűen szerintem azért mert az tetszik és kész... És szerintem ezt inkább vhogy úgy lehetne megfogalmazni, h nem a divat mint fogalom alakítja az öltözködést és az ízlést, hanem pont h az ízlés, a kreativitás, igényesség stb alakítja a divatot, divatirányzatokat...pl szokták mondnai h mindenki bőrdzsekit hord mert aZ "divat" de igazából mi mást is lehetne hordani ami olyan jól nézne ki mint egy bőrdzseki egy ugyanoylan színű cipővel? vmi pufikabit vagy kardigánt, esetleg egy blézert?:D

2011. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!