Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Követed a divatot?

Követed a divatot?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

nem szeretném, de valahogy mindig olyan cuccokat veszek ami tömeg, pl csőnaci, nem is áll jól nekem:(

tiszta szívás vagyok

2010. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
én nem a divatot követem,de lassan 5éve emo vagyok..így olyan mintha követném:S
2010. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Engem nem érdekel a divat. Azt a ruhát veszem fel, ami tetszik, akkor is, ha a '70-es években volt divat. Nem akarok tucatember lenni.


16L

2010. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem érdekel

15/l

2010. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sosem követtem. A divat szerintem hülyét csinál az emberekből, rengeteg olyan dolog divatos, ami nagyon sok embernek szánalmasan áll (jelenleg pl. a cicanaci, csőnadrág ilyenek), és a divatmániásoknak nincs annyi önkritikájuk, hogy lássák, mi az ami tényleg vállalható, és mi az ami nem, csak mennek a tömeg után. Akik a divatot követik többnyire egyéniség nélküli emberek, akik nem merik felvállalni magukat, vagy nincs mit felvállalniuk - így csak másokat majmolnak. 21/N
2010. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem követném, de a ruhaboltok követik. Úgyhogy azokból kellett választanom. De mára átszoktam a turkálóra, így egy kicsit eredetibb dolgokat hordok :)
2010. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
igen...de nem értek eggyet az utolsó elöttivel..
2010. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
aha, eddig csupa sz*r cuucot hordtam. most szeretnék kívülről átlagos lenni
2010. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

igen

de egyébként nem kell leszólni sem az olyan embereket, akik követik, sem az olyanokat akik nem. mindenki máshogy gondolkodik, valakinek bejönnek az éppen divatos cuccok, valakinek meg nem tetszenek. ez egyénfüggő. egyébként én sem azért követem hogy átlagos legyek, hanem mert tetszik ez a mostani divat. egyébként most furán jött ki ez a kérdés, mert most éljük azt a kort, amikor minden divat a bőrnadrágtól a párducmintás pulcsin át a szatén tunikáig

2010. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem van olyanom, hogy egyéniség.

2010. aug. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!