Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A külsőm alapján milyen...

A külsőm alapján milyen embernek gondoltok?

Figyelt kérdés

Ez mindig is nagyon érdekelt,mit gondolnak rólam pl.azok az emberek akik pofákat vágva,esetleg valamit beszólva elmennek mellettem.De persze más véleménye is érdekel.


[link]


2010. márc. 5. 18:44
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:

A hajas csaj vagyok:D

Értem..Hát szerintem NE tedd fel mert erről télleg ordít,meg el is üt a hajadtól..Amúgy vannak már olyan hajak amiken nem feltétlen látszik annyira ( csak a hossza miatt max ) hogy pót,de a tiéden nagyon,úgyhogy én a helyedbe nem hordanám.A hajad ha a helyedbe lennék meg mindenképp átfestetném sötétebbre.

2010. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
közönséges plázacica.. -.-
2010. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim válasza:

Beképzelt pics@. És ez nem csak a műkinézetedből jön le, hanem a nézésedből is. Minek annyi sz@r a fejedre? Komolyan úgy akarsz kinézni mint egy tranzi?

Ne csodálkozz, ha összerohognek ha meglátnak. Gratulálok, majd néz meg, h fog kinézni az arcod. Mint egy kiélt qva. Persze, ennyi smink szépíti az arcod.

De amúgy azon a képen, amin a róka kinézetű kutyávala vagy egyészen emberi kinézeted van.

2010. ápr. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Hetente egyszer sminkelek csak.Azon a napon bulizni voltunk.Bulizni kb.3havonta járok.A kiskutyám egy fajtiszta német törpespitz.Nyugi nem fogok úgy kinézni,mint egy transzvesztita.Mivel nagyon jó helyen élek és nem a szmogban így valószínű még egészségesebb a bőröm,mint a tiéd.Az a szerencse,hogy ilyen külsővel kedves vagyok,csendes,félénk,segítőkész.Rendesen dolgozom,takarítok és készülök az esküvőmre.
2010. ápr. 6. 08:16
 55/60 anonim válasza:
Pffff :) "ilyen külsővel ...... vagyok". Az tökmindegy, hogy milyennek írod le itt magad, nem az volt a kérdés. És ha látják ezt a külsődet, a belsőd tulajdonságaidra már nem sokan kíváncsiak. Elkönyvel mindenki pláza rib@nc, meg hasonló dolognak, és iwiw adatlap alapján igazunk is van. Mert az vagy, hiába tudsz most!! itt értelmesen írni. Jah és örülök neki, h Hollandiában nincs szmog, de hidd el itt Angliában se jellemző.
2010. ápr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:
Legyen igazad.
2010. ápr. 7. 19:23
 57/60 A kérdező kommentje:
Csak még annyit hozzátennék,hogy úgy látom a magyaros viselkedésedet,nem sikerült az országban hagynod.Ez a tipikus gusztustalanul mondjuk meg a véleményünket és visszavágunk,hogy "én akkor is jobb vagyok".Lehet,de nem nálam.Én az ilyen embereket nem veszem semmibe.Lehet,hogy Angliába élsz,de igazi magyar vagy.Én hála jó égnek átvettem a holland mentalitást.Nyugodt vagyok,nem sietek,vidám vagyok és mindig boldog.
2010. ápr. 7. 19:38
 58/60 anonim válasza:
Bocs, de csak őszinte véleményt írtam, h mit gondolok rólad. Ez volt a kérdés és válaszoltam is rá. És jó lenne ha nem forgatnád ki a szavaimat, senki nem írta h jobb nálad. De mindegy. Ha ennyire nem tetszik a magyarok viselkedése és gondolkodása, akkor miért pont egy magyar oldalon kérsz véleményt...
2010. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 A kérdező kommentje:
Negatív véleményt lehet,alpári szavak használata nélkül is írni.Nagyon szívesen fogadok bármely kritikát,de normálisan megfogalmazva.
2010. ápr. 7. 22:35
 60/60 anonim válasza:
tracy a király, azt kell mondjam
2010. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!