Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A külsőm alapján milyen...

A külsőm alapján milyen embernek gondoltok?

Figyelt kérdés

Ez mindig is nagyon érdekelt,mit gondolnak rólam pl.azok az emberek akik pofákat vágva,esetleg valamit beszólva elmennek mellettem.De persze más véleménye is érdekel.


[link]


2010. márc. 5. 18:44
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
71%
de tényleg..ha ennyire magabiztos vagy,akkor minek kellett megkérdezned?és ha számítottál a válaszokra akkor meg minek tetted fel a kérdést?
2010. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
nem lehetne feltölteni tinypic.re pl? :S nincs iwiwem, szal nem nyitja meg
2010. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nagyon szép lány vagy!

Sőt természetes szőke vagy (legalábbis annak néz ki) és nagyon jól áll! De a fehérszőke az már nem:(


Egy ami nem tetszik rajtad, a nagyon sok smink és a csücsörítős száj. Nem lehet hogy amikor mész az utcán, és csücsörítesz és azért vágják a képet?

Szerintem nem vagy csúnya, de többet lehetne kihozni belőled a természetes hajaddal, kevesebb sminkkel és elegánsan de nem szexi rucikban. Bár akkor meg sem néznének, de Te tudod, mit akarsz elérni:)


Én pl. ha megyek az utcán egy srác sem néz rám, sőt...kivétel a vén csotrogányok! Biztos bűnronda vagyok!

26.L

2010. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt,hogy az emberek kb.hány százaléka gondolja ezt rólam (ami elég téves).Az alpári válaszolónak pedig csak annyit,hogy hagyjuk inkább a munkás életet.Én nem vetem meg a munkát.Legyen az akármilyen és persze tisztességes.
2010. márc. 5. 19:12
 25/60 anonim ***** válasza:
70%

nekem az adatlapod+itteni megszólalásaid teljesen mást mondanak rólad,mint a képek:)Első látásra nagyképűnek tűnsz és kényeskedőnek,de sztem nem vagy az.

szimpi vagy:)

21/l

2010. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
80%

szija! hát a szemöldököd egy kicsit fura nekem. szóval túlságosan íves és túl hosszú(a halántékod felé). szerintem a barna haj sokkal-sokkal jobb. ez a szőke(inkább sárga...bocsi) nem áll annyira jól és eléggé transzfesztitásan hat xD

na de akkor már vmi pozitívum is: az alakod nagyon jó, és imádom a ruháidat :D:D

2010. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
81%
szeritem szép vagy, a gépek mögött sajna elég sok , önbizalomhiányos,féltékeny..megkeseredett ember ül, velük nem kell törődni:)régen én is csak azt mondtam a nálam szebbekre h "ribi, nem is szép " stb, de rájöttem, hogy önmagunkért kell tennünk sokat nem másokat leszólni, mindenkiből ki lehet hozni a maximálisat csak sokan lusták hozzá...nekem 2évembe telt, de megérte...ezt a téged leszólóknak írtam. L/16
2010. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
12%

Te már a múltkor is raktál föl ide képet nem? Akkor az eljegyzésedre készültél, ha jól emlékszem. Mindenki cs*sztetett a szád miatt. :) Igen, emlékszem.

Szerintem olyan "mű" hatásod van.

2010. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
ja még annyi, hogy jobb a barna haj ezerszer neked mint a szőke!:):D
2010. márc. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:
Igen raktam fel képeket,de akkor a hajszín felől érdeklődtem.:-)
2010. márc. 5. 19:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!