Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A külsőm alapján milyen...

A külsőm alapján milyen embernek gondoltok?

Figyelt kérdés

Ez mindig is nagyon érdekelt,mit gondolnak rólam pl.azok az emberek akik pofákat vágva,esetleg valamit beszólva elmennek mellettem.De persze más véleménye is érdekel.


[link]


2010. márc. 5. 18:44
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
80%
Külsőleg gyönyörű vagy, az öltözködésed is tökéletes, viszont tipikus cicababának tűnsz. Az utcán meg kényesen viselkedsz esetleg, lehet h neked nem tűnik fel, mert ez a természetes, de másnak igen. Valamikor én is tapasztalom ezt, nekem is beszoktak szólni néha, főleg ez akkor volt jellemző amikor teljesen szőke voltam..vicces h mennyit számít a hajszín..
2010. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:52


Teljesen egyetértek veled.

Amúgy kedves kérdező, szerintem ne foglalkozz azokkal, akik csak piszkáltak itt... nagyon szép lány vagy, örülj neki. :) Nekem szimpi vagy.

2010. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mutogatni akarod magad főleg ha nem először raktál fel képet.És szereted ha a pasik végignéznek rajtad. Ettől még lehetsz aranyos kedves vagy stb...De ha előttem is elmennél az utcán tuti én is elég ribancnak tartanálak.
2010. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:

nem tudom nekem valamiért szimpatikus vagy :)

attól hogy foglalkozol magaddal még lehetsz egy nagyon aranyos és kedves lány és igen a smink tényleg egy kicsit sok. abból vegyél vissza egy picit meg a túl sok pózolásból és senki nem fog ribanCnak nézni a képedi alapján.

2010. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
Csinos vagy,bár eléggé plázamacsnak tűnsz (elnézést,ha nem vagy az,de külső alapján ez jött le) de mindenkinek szíve-joga eldönteni hogy akar kinézni. Szerintem a világosbarna haj jobban áll mint a szőke.
2010. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:

[link]


Annyira Christina Aguilera, hogy szinte megijedtem.

Amúgy nekem szimpatikus vagy, így az írásod alapján, képen kicsivel kevésbé, de vannak nálad 1000x rosszabbak.

Tény, hogy néha eszméletlen közönséges ruhákban pózolsz, előnytelen, vagy p icsás pózokban, de ez nem tudom egyeseknél miért jelenti azt, hogy egyből egy h

ülye r ibanc az illető.

Szép lány vagy, csak elrontod magad azzal, hogy ilyen "műnővé" teszed magad.


Amúgy a hajad eredeti?

2010. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:
Ahol hosszú szőke hajam van az nem eredeti.
2010. márc. 5. 21:50
 38/60 anonim ***** válasza:
100%

Szia Noémi! :) Nem tudom az emberek miért vágnak rád pofákat, valóban csak a kinézeted alapján vagy rákontrázol egy buta p!csás viselkedéssel, lenéző tekintettel. Ha utóbbi akkor ne csodálkozz, mert én is lenézően tekintenék rád.

Ha nem élsz vissza nem mindennapi külsőddel, művelten viselkedsz szerintem nem lehet olyan nagy gond veled. Több energiát fordítasz a külsődre, mint az átlag, dehát ez van. Mindenkinek más az igénye, értékrendje.

Nézegetem a barátaidat, ők érdekesképpen nem olyan feltűnő jelenségek, mégis veled vannak, szóval úgy érzem ez a külső csak álca, belül olyan vagy, mint bárki más.

Üdv: névrokonod: Noémi :D

2010. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
a 7. képen tisztára lady gagás vagy és a 12. képen meg olyan ashley tisdale-es vagy nah meg ez hogy a bulika elött ez tisztára ribis és nekem az 54 képed közül a 99. tetszett a legjobban XD
2010. márc. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:

nos én olyannak gondollak aki igazából kedves és időnként visszahúzódó is. pasiddal is gondolom tudsz nagyon szeretnivaló és aranyos lenni, de ugyanakkor tudod teljesíteni a vad és vagány nőt. amikor azonban társaságban vagy akkor előtör a vagány, szórakozós éned.

de tudsz komoly is lenni, ha a helyzet megkívánja, és néhol egy pici szomorúságot is látok rajtad talán.


de igazából sztem a te igazi éned az kedves és visszahúzódó lány lenne.

2010. márc. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!