Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A külsőm alapján milyen...

A külsőm alapján milyen embernek gondoltok?

Figyelt kérdés

Ez mindig is nagyon érdekelt,mit gondolnak rólam pl.azok az emberek akik pofákat vágva,esetleg valamit beszólva elmennek mellettem.De persze más véleménye is érdekel.


[link]


2010. márc. 5. 18:44
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:

szia

szerintem tiszta szép vagy, aki mást mond, az irigykedik!(tapasztalatból mondom)

2010. márc. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
szia.szerintem szép vagy, és te legalább adsz magadra ! :) amúgy hogy találtad ezt a hollandiai munkát ? ismerőssel mentél ki ? hogy fizetnek ? és hol laksz lakást bérelsz ? szeretnék én is nyártól dolgozni valahol külföldön... e-mailt is írhatsz.
2010. márc. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
nekem a többi képed alapján nagyon szimpatikus vagy,nem ítélek külső alapján :) meg amúgy szép vagy.
2010. márc. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem már MissMyvipen is láttalak!Akkor is kommenteltem,hogy alapjába véve nem vagy ronda , de műhajjal,1 tonna sminkkel és ezzel a f@szszopó szájjal...undorító.(bocsi,de te kérdezted) Amúgy az utolsó képeken(ahol barnás a hajad) tök jól nézel ki.Csak az a sok smink..bleh.Eskü ha pasi lennék,meg nem csókolnék egy ilyen mázos barbie-t...Túl sok ez már.Vegyél vissza de gyorsan mert emiatt rengetegen(amint látod) el ítélnek , még ha nem is vagy ribanc.Bár ezt nem tudjuk,de szerintem biztos nem.
2010. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:

uuuuuuuh:S

Hát nem vagy valami nagy szépség:S


A hajadon NAGYON durván látszik,hogy póthaj..Én nem értem,hogy lehet feltetetni ennyi tincset?:S Nagyon csúnya.


A 28.képed félelmetes,szerintem gyorsan szedd le....


Azon a képen,amin boszis sapi van rajtad,és az utolsó előttin,és az az előttin vagy szép,a többin....


Még egy pozitívum.Az alakod szép.


Szerintem az a hajszín áll jól,amilyen az albumod végén a hajad.Nem barbies leszel a platinahajtól,hanem csúnya.Szerintem....

2010. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 A kérdező kommentje:
Nem tincses a hajam csak csatos,de nagyon ritkán hordom a munkám miatt.Szerintem akárkinek van póthaja ordít róla.Tök mindegy,hogy mennyit fizetett érte milyen jó helyen csinálták és persze csak európai hajból az akkor sem a sajátja.Ha összegumizza már is látszik,hogy nem az övé.De én ezt akár mikor leszedhetem és kárt sem csinálok vele.Köszönöm szépen a véleményeket.
2010. márc. 6. 23:46
 47/60 anonim ***** válasza:

Mert egy magamutogató, egoista kis műanyag p.csa vagy és ezt is sugárzod magadról. véleményt kértél, megkaptad.

24 L

2010. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 A kérdező kommentje:
Huha kedves utolsó válaszoló!Egy kicsit dühös lehetsz valamiért.:-)De tök igazad van.De én nem bánom.Megtehetem,jól élek.Minden rózsaszín meg minden...Kivéve a munka,de ha úgy nézzük az is lehet rózsaszín:-)
2010. márc. 7. 16:45
 49/60 anonim ***** válasza:

Szerintem természetesen is szép vagy, de ezzel a sok sminkkel szőke hajjal és a ruhákkal jó pár évet öregítesz magadon (5-6évet). Ha tetszel így magadnak akkor nézz ki továbbra is így de ne csodálkozz, ha mindenki másnak hisz mint amilyen vagy. Ha nem ilyen vagy belül akkor egy idő után majd fárasztó lesz mindig másnak látszani, persze aki szeret, az így is-úgyis szeretni fog.

Csak egy kérdés:milyen fajta a kutyád? (Nagyon aranyos!)

2010. márc. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:
Német kisspitz és köszönöm:-)
2010. márc. 11. 00:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!