Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy tartogatom magam egy megfelelő embernek? 22 éves lány vagyok és nem volt még szexuális kapcsolatom.

Figyelt kérdés
Nincs baj az önértékelésemmel,egyszerűen nem jött még el a megfelelő férfi az életemben. Csak kezd egy kicsit ciki lenni...
2010. júl. 4. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem becsülenőd h a szüzességed ilyen nagyra értékeled. ebben nincs semmi ciki, értékes lány lehetsz, valaki majd nagyon fog örülni neked, aki megérdemel
2010. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
szerintem azonnal veszítsd el velem
2010. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
0%
ne vele, hanem velem
2010. júl. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
bár én is tovább tartogattam vna magam...
2010. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Csak akkor ciki, ha olyan társaságba jársz.

Csak azért ne veszítsd el a szüzességed, mert úgy érzed le vagy maradva valamivel. Bár igaz én ilyen korban anyuka voltam és nem bántam meg.


Bár azt tudnod kell, hogy a mai világban egyre kevesebb az olyan férfi, aki ezt megbecsüli és lehet, hogy olyannak tartogatod, aki utána csak egy skalpnak fog téged tekinteni.

Azt nem mondom, hogy azonnal keress valakit, de érdemes lenne körbenézni a szórakozóhelyeken, hogy találsz-e magadnak egy olyan társat, akivel később te is jól fogod magad érezni majd akkor.

2010. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem túl nagyra becsülöd a szüzességet. Nem nagy dolog. Szerintem így sok élvezetből maradtál ki.
2010. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én ugyanez vagyok
2010. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte tiszteletem! 24f
2010. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyönyörű, pláne a mai világban kincs!!!
2010. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egy értelmes érett felnőtt ember értékeli, hogy a mai világban nem adod oda magad mindjárt az első fiúnak, aki rád hajt, hogy végre túl legyél rajta.

Tudom szükséged lenne már testi kapcsolatra, de isten ments, hogy csak azért, mert már cikinek érzed, vagy mások cikiznek beadd a derekad. Hidd el megbánnád,ha utána jönne egy szerelem, és nem vártad volna meg.

Régen ez amúgy ez volt a természetes, meg ma is, csak a világ fajult el sajnos. Mindenki a Schwarzeneggerhez, meg az anorexiás modellekhez méri magát, meg a számítógéppel feljavított arcokhoz.

Te ne légy ilyen!

Őrizd meg természetes emberi mivoltodat:-))

Igazából azzal van probléma, ha nem is keresed a szerelmet.

Akkor valami problémád lehet magaddal, de leírtad, hogy nem ez a helyzet, úgyhogy semmi gond.

Inkább a fiúknál gáz ez, mert így nem tartják elég férfiasnak sem a nők, sem a férfiak.

De még ott sem annyira szerintem, ha keres csak nem talál a sok idétlen között egy komoly lányt, hogy szerelemből tehesse meg. Én amúgy egy 23 éves szűz fiú vagyok. Én mondjuk nem is kerestem idáig kapcsolatot, mert zárkózott vagyok, és talán a beégéstől is félek.

Meg nem vagyok egy beszédes alkat, de azért jó fej vagyok:-)) Vannak barátaim, meg néha eljárok erre arra, azért annyira nem vagyok befordult. Ha gondolod beszélgethetnénk neten, ki tudja mit hoz az élet. Írj privát e-mailt, ha gondolod.

Remélem segítettem, minden jót!

2010. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!