Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy tartogatom magam egy megfelelő embernek? 22 éves lány vagyok és nem volt még szexuális kapcsolatom.

Figyelt kérdés
Nincs baj az önértékelésemmel,egyszerűen nem jött még el a megfelelő férfi az életemben. Csak kezd egy kicsit ciki lenni...
2010. júl. 4. 13:44
1 2
 11/16 anonim válasza:
32%
Tök jó... nem akarok kukacoskodni, de ha még 40 évesen se találod meg a megfelelő férfit...? Nincs rá garancia, hogy fiatal korodban eljön... Nem kell anyázni, nem azt mondom, hogy 14 évesen kufircolni kell, de most már épp itt lenne az ideje!
2010. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért örülök,hogy nem haltak még ki az értelmes emberek! =) Persze gondoltam,hogy lesznek vállalkozó szellemű emberkék,de csak nyugodtan. :D
2010. júl. 4. 21:12
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Az a gond, hogy nem tudod, hogy ki lesz az igazi. Ergo most fölöslegesen fosztod meg magad a földi örömöktől.


Ugyanis: nem minden férfi illik össze minden nővel szexuális téren, és fordítva. Mindenki olyat szagol, amijent szakított. DE ELŐTTE ÉRDEMES MEGSZAGOLNI! :D


Szóval szerintem gondold meg jól. Nehogy aztán egy kövér, szőrös, izzadtságszagú állat rontson meg, aki még az ágyban is béna, és akkor te azt hiszed, hogy nem is olyan jó dolog a szex.


F21

2010. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
egy ilyen értelmes lány nem fogja odadobni magát egy izzadságszagú valakinek, csak ha bizonyos hosszúságú kapcsolat után úgy gondolja h ő az igazi, akkor meg nem mindegy h kövér-e vagy sem?Azt majd ő eldönti h kivel fekszik le,a kérdés nem ez volt. Amúgy meg nemtom mért gáz ha vki szőrös...:D
2010. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki!!! Végre egy normális csaj!
2010. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én nem így vagyok,de én úgyh gondolom, hogy sokan annyira várják az igazit,hogy mrie azt hiszik találtak egy olyat aki megérdemli őt, jól átvágja és egy életre megutálja a sexet.

Ha túlságosan várod nem lesz jó..

A mai világban tényleg rendes az ilyen, de sokan vannak akik tönkre tesznek, mert átvágnak.

2010. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!