Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A külsőm alapján milyen...

A külsőm alapján milyen embernek gondoltok?

Figyelt kérdés

Ez mindig is nagyon érdekelt,mit gondolnak rólam pl.azok az emberek akik pofákat vágva,esetleg valamit beszólva elmennek mellettem.De persze más véleménye is érdekel.


[link]


2010. márc. 5. 18:44
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
72%

hát.. szed. elég mű. nem csodálom, hogy pofákat vágna. közönséges cica baba -_-

Voksán virág szőke hajjal.

2010. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
30%
Beképzelt p*csa :) Pár képen a Galambos Dorinára hasonlítasz. 21 L
2010. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
72%

ostobának nézel ki.bocsi:)

nem jó ez a pózolás...

de ettől lehetsz jófej:D

2010. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
49%
Szép lány vagy, nincs mit szégyellned. Bár nem hiszem, hogy te lennél a képen :D
2010. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
szerintem a külsőd csinos,de a platinaszőke hajjal tucatlánynak tituálnálak..sőt nem is lennél szimpi elsőre..de mondom,ez csak a külsődre vonatkozik.Szerintem szebb lennél barna hajjal,és visszafogottabb lenne a külsőd.
2010. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti h lepontozol,de te kérdezted!!!


Szerintem egy hül*ye pics@ lehetsz,hogy ilyen képeket raksz ki,vagy nemtom. Olyan kurv*äs a műszempilla (főleg rajtad,mert szerintem szép szemed van,úgyhogy mellőzd),a szemöldöködet kicsit másképp csináld(ne ilyen vékonyra,és ne ilyen csodálkozóra),a műhajat szintén mellőzd(vagy ha igazi vágasd le,legalább egy kicsit),az öltözködésed olyan normális. De végülis belsőleg kell szépnek lenni.



És figyelj,sztem mindenképpen változtass a külsődön,mert annyira szimpatikus lennél alapsminkkel,nem pedig egy kilóval! Komolyan,olyan aranyos lennél úgy!

2010. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
52%
anus mouthus :D:D:D
2010. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
48%
Az 51-es keptol azota is okadok!Odairhattad volna,hogy 18+ es mindenki sajat felelosegre nezze meg a horror kepeid.
2010. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:
Én nem pontozok le senkit.Igen,valami hasonló válaszokra gondoltam.De még jó,hogy nem ilyen vagyok.Nem csodálkozó a szemöldököm,csak felfelé tartom picit a fejemet.És én vagyok a képen.Szeretem,hogy ilyen a külsőm,de nem olyan a belsőm,mint amiket leírtatok.
2010. márc. 5. 18:57
 10/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedvességed utolsó válaszoló!Megnéznélek,te hogyan nézel ki.Én nem tartom magam egy csöppet sem csúnyának.
2010. márc. 5. 19:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!