Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megbántátok a tetkótokat?

Megbántátok a tetkótokat?

Figyelt kérdés
Én most szeretnék csináltatni és most elkapott az az érzés,h mi lesz,ha megbánom?
2009. dec. 30. 10:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a bokámtól a lábfejemig húzódik a minta. Ha akarod akkor majd elküldöm privibe, hogy milyen.

Ott nagyon nőies és szexi és nem bántam meg. Én is gondolkoztam 1 évig ezen, hogy mi lesz, ha megbánom. De nem olyan feltünő helyen van.

Aki meg írta, hogy majd 20-30 év múlva mutogatni fognak arra akinek van, hát elárulom, hogy kb minden 2-3.embernek van tetoválása. És igen amikor öregek leszünk a szottyat bőrunkön ott fog viritani nekem pl. a hervadt virág:) de nem érdekel mások véleménye.

2009. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
61%
13:25 - én is kérhetnék egy képet róla? 11:25-ös vagyok, és a barátnőmnek szintén ugyanott van a bokáján, szintén virág, és valahogy szeretné levinni a lábfejére, csak nem tudja, hogyan.. hátha meríthetnénk ötletet.. Köszönöm !
2009. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
72%
Ez hülyeség, hogy majd mutogatni fognak rád. A tetoválás nem divat. Egyes minták időnként felkapottabbak. De önmagában baromi régóta létezik a tetoválás, sosem fog kimenni a divatból. Olyasmi, mint a bőrkabát:P
2009. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
76%
nekem is van tetkóm, 2, 1 kicsi meg 1 nagy olyan vadóc csajos és nem bántam meg, egyszer élünk, öreg koromban meg otthon fogok ülni és nem fogja senki se látni h mi van rajtam, ennyi
2009. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nincs tetoválásom, de szeretnék. És csak is színeset! Most vagyok 21 éves, mire 80 leszek minden 3. embernek lesz tetoválása. Senki sem fog ujjal mutogatni a kivarrt emberekre. Akkor csináltass, ha valami emléked kötődik hozz, vagy nagyon fontos neked, és ne csak azért varras magadra valamit, mert szép. Így nem fogod megbánni.
2009. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
64%

Erre a lábfejes tetkóra én is kíváncsi lennék!

Megosztanád velünk? Na lécci!!!!

2009. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
51%
Na szóval. Én úgy vagyok vele, hogy tetoválást csak olyan ember csináltasson, aki tényleg az a tipus! Az a fajta ember, legyen nő, vagy férfi, aki tán még az egész testét is kitetováltatná. Olyan ember tetováltasson, akinek az a minta, amit magára varrat, jelent valamit! Nem csak úgy tetszik. Ha valaki csak azért tetováltat magára, mert az neki tetszik (legyen divatból, vagy nem divatból, ez itt lényegtelen) az szinte 100%, hogy pár év múlva megbánja, mivel csak akkor tetszett neki, ami könnyen elmúlik. Ha viszont egy emléket tükröz, vagy ilyesmi, akkor nincs megbánás.
2009. dec. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

akinek kell a lábfejes tetkóm képe az küldjön egy emailt, mert csak úgy tudok képet küldeni.


Persze ne sokan, és azért se rakom ki ide, mert nem akarom, hogy szembejöjjön velem.:)

2009. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
71%
Fasza, hogy aki nem csináltatna tetoválást, valamilyen okból, azt egyből lepontozzák, meg szidják mint a bokrot.
2009. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
75%
én nem bántam meg! nekem 2 van 1kicsi a fiam kezdő betűje a tarkómon és 1 nagy a derekamon!akkor bántam vna meg ha terhesen elcsúnyul,szóóval olyan helyre kell ahol nem esne baja és neked is tetszik
2009. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!