Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Akik festik a hajukat,...

Lányok! Akik festik a hajukat, megbántátok hogy befestettétek?

Figyelt kérdés
Indokollllllld!
2011. ápr. 6. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bár sosem volt eltérő, csak szőke melír volt benne de ez is tönkretette. De lefogom vágatni fiúsra, mint amilyen Emma Watsonn-nak van, és majd hagyom ,hogy újra nőjjön. Legalább le lesz vágva a melíres rész.
2011. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nagyon szép és fényesebb mint az eredeti haj, viszont ha azt akarod hogy az eredeti hajad legyen az egy évszázad ezért énis megbántam kicsit.:)
2011. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nemnem. sokkal szebb. jól is áll, mert alig 2-3 árnyalattal tér el az eredetitől.
2011. ápr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell olyan sokat várni arra, hogy újra eredeti hajad legyen ha levágatod visszanő az 1 év alatt. Azt ki lehet bírni:)

egyébként az fontos, ha festetni akarsz, hogy ne nagyon eltérő hajszínt válassz az eredeti hajszínedtől. Mert ha nagyon eltérő, akkor állandóan festegetheted, és akkor fogod megbánni. De ha nem túl eltérő, az szép is lehet. ÉS nem annyira káros. Mert elég akkor csak 3-6 hónaponta festeni.

2011. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

megbántam... most vagyok ott, hogy alig van hajam, ami van az is csúnya,száraz,töredezett,fénytelen, lenő folyamatosan, hamar zsírosodik, szálkás, lenyalt... Szőke vagyok (nagyon világos) Áááá de utálom..... Nyáriszünetbe fogom visszafesteni világosbarnára...

:(

2011. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

igen is meg nem is

igen: elég hamar festettem be (15 évesen), és most hülyén nézne ki, ha hagynám lenőni => mindig újra kell festeni, ami ugye tönkreteszi a hajam

nem: sokkal jobban áll a sötét hajszín :)

2011. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert az eredeti hajszínem nagyon ronda, egérszínű szőkésbarna vacak.
2011. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,megbántam. :( Barna hajamat befestettem feketére,most pedig nem birok megszabadulni tőle.A hajam fekete,látszik a lenövés,nagyon csúnya igy,leszivatni viszont nem szeretném.Remélem minnél hamarabb lenő,bár nekem olyan minimum 1 évet mondtak.Ezután már mindenkit beszéllek le a fekete festékről,igaz szép szin és sokak szerintem jól is áll,de nehéz tőle megszabadulni. :(
2011. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
megbántam:(
2011. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is a lenövesztést nem tudod időben meghatározni, attól függ mekkorára növeszted? Mert ha rövid frizkót akarsz, az lenől pár hónap alatt, ha meg akkorát mint az enyém (hátközépig érőt) az 2 év inkább. Persze néha csipkedni kell a végéből, frissíteni.

Enyém sötétszőke (anyu szerint "seszínű") aztán abba lett melír téve 3-4 éve, de nagyon jól áll, és nem feltűnő ha lenő, olyan mintha a nyári napszítta szőkeség nőne le. :)

2011. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!