Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke festett hajúak megbántát...

Szőke festett hajúak megbántátok h befestettétek a hajatokat?

Figyelt kérdés
Eredeti sötétszőke hajam van és szeretném átfestetni szőkére.Ti megbántátok a festést és meg miért,ha nem meg miért jó?
2010. dec. 24. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én igen,teljesen szétroncsolta a hajamat.hosszú hajam volt és még tovább növesztettem volna de évek alatt nemhogy nem nőtt,hanem egyre rövidebb lett,elvékonyodott a vége.Ha nem festettem volna,már meglett volna az álmom a hátam közepéig érő haj.Az eredeti hajszinem egyb. szőkésbarna.Mostmár csak szőke melirokat rakok bele,a fodrász tanácsolta és igy is szép szőke vagyok,mindig egyre többet is rak bele.Kevésbbé roncsolja a hajamat,azóta szépen nő is. =)
2010. dec. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is nagyon megbántam :(:(
2010. dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megbántam. Osztom az első válaszoló véleményét, nekem se nőtt szinte semmit azalatt az idő alatt a hajam. Eredetileg egyébként nekem is sötét szőke volt. Jelenleg barna hajam van, 1,5 hónapja festettem át és ezalatt nőtt 3 cm-t! Szóval ha megszeretnéd növeszteni a hajad, akkor semmiképp se fested át szőkére.
2010. dec. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem melíroztatod? Sokkal természetesebb és nekem semmi bajom nem volt tőle soha.
2010. dec. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
barna hajam volt és nem bántam meg. már majdnem fehér *_*
2010. dec. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer szőkére festettem még tiniként, és akkor megbántam, met iegesített, hogy lenő és hiába használom ugyanazt a festéket mindig más, egyre szőkébb színe lesz.

Ezért aztán visszafestettem, ami kétszerre sikerült, mert ugye elsőre nem fogja még be teljesen a sötétebb festék.

Szóval szerintem ha szeretnéd, akkor vágj bele, azt mondom annak ellenére, hogy nekem nem jtt be. Egyszer élünk és az is lehet, hogy imádni fogod, ha meg nem, akkor legfeljebb visszafested. Ennyi.

2010. dec. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a tanácsokat! :)
2010. dec. 27. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!