Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megbántátok már, hogy befestet...

Megbántátok már, hogy befestettétek a hajatok? Nagyon elroncsolódott?

Figyelt kérdés
20/L vagyok soha nem volt még festve a hajam. Az a baj vele, hogy ,,színtelen,, seszínű barna, csúnya fakó ,,szürke,, Mindig figyelem, aki festi, hogy csillog neki, viszont annyi rosszat is hallottam, hogy félek elkezdeni.
2009. aug. 12. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én sötétszőke vagyok, amit világosra festettem évekig. egyrészt 3 hét után a töve feketének tűnt (pedig szőke vagyok) másrészt elkezdett hullani nagyon.

egyszer meg sötétbarna voltam, amit meguntam és le kellett szívtani, borzasztóan tönkrement a hajam. szóval jól gondold meg!

én jelenleg satíroztatom a hajamat - a sötét szőkébe hidrogén szőke és náhány barna csíkot rakatok. imádom! egyfelől gyönyörűen hat összességében a hajam, szép a színe, másfelől 3-4 havonta elég fodrászhoz menni, mert nem olyan feltűnő a lenövés, mint a festésnél. igaz az ára 5-6000 ft (miskolci vagyok), de megéri!

2009. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csak 24 hajmosásos színezőt használok (Palette Tone Creme, ez egyáltalán nem roncsolja a hajam, 3 éve ezt használom, nem hullik, nem törik tőle. Nem bántam meg.
2009. aug. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
nekem erős szálú a hajam, jó minőségű festéket vettem, és csak pár árnyalattal sötétebbre festettem (világosbarnáról sötétbarnára), de nem lett semmi baja, nem töredezik. inkább szebb, fényesebb lett tőle.:)
2009. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem törni nem igazán törik a festegetéstől, inkább "csak" megritkult! Viszont irigylem azt akinek eredeti a hajszíne, ha újra kezdhetném...:) De se lenöveszteni (rengeteg idő) se leszívatni (nagyon roncsoló) nem akarom!
2009. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem derékig érő fekete hajam volt. festettem feketére, de nagyon töredezett tőle sajnos. így levágattam és most növesztem le, mert leszívatni nem akarom. nem bántam meg végülis, ez is egy korszak volt, szerettem a fekete hajszínt, csak idővel tönkretette a hajam, ezért válok meg tőle..
2009. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szerintem inkább hajszinezővel próbálkozz, mint hajfestékkel, mert nem károsítja a hajat és nem lenő, hanem kopni kezd.Nekem bevált pl a Loreal casting creme gloss....neked is ezt ajánlom!
2009. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én fekére festettem a hajm.Imádtam,mert nekem is seszínű barna volt a hajam.De nagyon hullott tőle a ahajam,a negyedére csökkent,ezért lenövesztettem.Nem bántam meg,hogy befestettem,mert szerintem fekete hajjal szebb voltam...
2009. aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ :) most úgy gondolom, akkor szinezővel megpróbálkozom, mert nagyon szeretném egyszer magam másik hajszínnel is látni :) és főleg, hogy csillogjon
2009. aug. 13. 10:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem bántam meg, igaz nekem törik de nem a hajfestéktől hanem a sok hajvasalástól!xD
2009. aug. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!