Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Akik festik a hajukat,...

Lányok! Akik festik a hajukat, megbántátok hogy befestettétek?

Figyelt kérdés
Indokollllllld!
2011. ápr. 6. 16:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Amikor befestettem, még tini voltam, és seszínű volt a hajam, nem tetszett. Mindenféle színt kipróbáltam, végül jó ideig szőke voltam.

Nagyon gyönyörű volt, jó hosszú is, de az ápolása egy vagyonba került - fodrász, speciális sampon, balzsam, pakolások, hajápolók... egyszer kiszámoltam, közel 10 ezret költöttem rá havonta.

Persze megérte, mert tényleg gyönyörű volt.

De aztán jött a válság, nem volt annyi pénzem. Egy ideig szenvedtem vele, de egyszerűen nem bírtam megfizetni, ami kell rá, és a szőke haj ha nem ápolják nagyon-nagyon, akkor iszonyú csúnya, seprűs, száraz, fénytelen, töredezett, fujj! Biztos tudod, miről beszélek.

Tönkre is ment hamar a hajam.

Végül nem tudtam mást tenni, vártam pár hónapot, amíg lenő pár centit, és rövidre vágattam, kb. olyan emmawatsonosra. Az nagyon megviselt, pedig úgy csináltuk, hogy elöl maradt két hosszabb tincs, szóval a tükörbe nézve nem volt annyira rémes. De nekem világéletemben hosszú hajam volt, így ez nem sokat segített.

De már egész jól visszanőtt, másfél éve lett levágva, lassan eléri a lapockám (ugye utána kellett még vágni a forma miatt). Pont a héten állapítottam meg, hogy végre megint normális hosszúságú hajam van :)

És ami vicces: nagyon szép a színe! Nem is emlékeztet arra, ami a festés előtt volt, most dús, élettel teli.


Nem vagyok alapvetően a hajfestés ellen, és ha elkezdek őszülni, biztosan megint festeni fogom. De amíg szép a saját színe, addig inkább azt a pénzt és időt ennek az ápolására fordítom, sokkal jobb így :)

2011. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
14 éves koromtól kezdve festettem. Kipróbáltam minden színt, de mindig a szőkéhez tértem vissza. Nekem azért szerencsém is volt, mert elég "erős" a hajam és nem ment annyira tönkre. De azért kellett nekem is ápolnom nagyon sokat. Most viszont két éve úgy döntöttem, hogy lenövesztem a hajam. Hozzáteszem derékig érő hajam volt. Befestettem sötétbarnára, mert olyan az eredeti hajszínem. Aztán eleinte még jó is volt, de aztán kezdett kikopni belőle és a hajam felül az eredeti hajszínem sötétbarna az alja pedig már szinte világosbarna. Annyira kikopott a festék. Nem akartam azt már befesteni igy eléggé rövidre vágattam a hajam. Mostanra teljesen lenőtt, eredeti sötétbarna és már hátközépig ér a hajam. Néha rámjön, hogy de jó lenne megint befestetni, de lebeszélem magam róla. :D:D Ha őszülni kezdek biztos festetném, de addig maradok igy. :)De megbánni nem bántam meg, hogy festettem régebben.
2011. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Soha nem bántam meg, világos szürkés barna az eredeti hajszínem, amit kb 14-15 éves koromtól festek. Voltam már mindenféle árnyalatú barna, szőke melír csíkos, fekete, vöröses, lilás, narancssárga, rézvörös, és most mogyoróbarna. Ha töredezett a vége, akkor visszavágattam, megnőtt és annyi. Emellett vasalom is rendszeren, a hajamnak az ég világon semmi baja. Hálistennek :)

21L

2011. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem bántam meg hogy befestettem eredetileg világos barna vagyok de voltam szőke utána sötét barna és végül most fekete vagyok imádom ezt a színt és ennél maradok és jól is áll :))))
2011. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!