Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megbántátok a tetkótokat?

Megbántátok a tetkótokat?

Figyelt kérdés
Én most szeretnék csináltatni és most elkapott az az érzés,h mi lesz,ha megbánom?
2009. dec. 30. 10:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%
hány éves vagy ?
2009. dec. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
Én már most megbántam helyetted. :) A kiválasztott mintát elször csináltasd meg próbaképp hennából, aztán majd meglátod, milyen...
2009. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
26,van férjem és 1 éves kisfiam.Csak h mellőzzük a hülye visszakérdezéseket!
2009. dec. 30. 11:09
 4/31 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem 20-30 év múlva ujjal fognak mutogatni az olyan emberekre, akiknek tetoválásuk van. Ma még divat, holnap meg nem. Ha észrevetted, már most sem olyan nagy divat. Ez olyan, hogy 20 éve mekkora divat volt a hatalmasra tupírozott, beszárított űr-frizura, most ha ilyet látnál az utcán, a fiatalok többségét elkapná a röhögés. Gondolj bele: lehet hogy most így akarod, de ha 10 év múlva máshogy? Hogy szeded le?
2009. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

2. :miért bántad meg?és hova csináltattad?a mintát vagy azt,h egyáltalán csináltál?

Nekem és a férjemnek is nagyon tetszenek a boka-lábfej tetkok..

2009. dec. 30. 11:11
 6/31 anonim ***** válasza:
98%

A 23 éves barátnőm megbánta a tetoválását. A bokájára rajzoltatott anno egy delfint, még 15 évesen. Pár évre rá már annyira utálta, hogy átfestettette -akkor trendi- rózsává, szép kis zöld indákkal. Ma már ezt is utálja, és gyakran mondja, hogy bár bele se kezdett volna...


(nekem egyébként tetszik, de nem ez volt a kérdés)

2009. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
nekem évek óta tetszik.A nászuton is majdnem csináltattunk...de valhogy mindig felmerül bennem ez a kérdés...
2009. dec. 30. 11:27
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ, hogy miért csináltatnál. Ha azért, hogy menő legyen a strandon, akkor így is lesz. Még 3 évig tényleg menő lesz. Utána már nem, és valószínűleg pont ezért neked se fog tetszeni. Ha viszont olyan minta, amivel úgy érzed, hogy teljes lennél, hogy az ott Te vagy, és tartozik hozzád, akkor hajrá.
2009. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%
Én is kb. 16 évesen csináltattam és megbántam nagyon, szerintem olyan helyre csináltass ahol nem látszik annyira és ne nagyot de ne is legyen messziről valami maszatnak kinéző dolog.
2009. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előzővel. Ez függ attól, hogy miért csináltatod. Én nem bántam meg. Mi a párommal közösen csináltattuk az első évfordulónkon. Ő is kapott egyet én is. Ez összeköt valamilyen szinten minket és ha ránézünk ez egy örök emlék marad, még akkor is ha már valamiért nem leszünk együtt, mert tudjuk, hogy akkor elválaszthatatlanok boldogok voltunk. Olyan helyre rakattam, ahol ha akarom látják, ha akarom nem...
2009. dec. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!