Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megbántátok a tetkótokat?

Megbántátok a tetkótokat?

Figyelt kérdés
Én most szeretnék csináltatni és most elkapott az az érzés,h mi lesz,ha megbánom?
2009. dec. 30. 10:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. bocs a hülye visszakérdezéshez, de a korod tudatában tudok csak normálisan válaszolni, ennyi idősen nem hinném hogy bármilyen tetoválást megbánnál, mert nem vagy már tini. ha valaki tizenévesen magáravarrat valamit, azt később 90% hogy megbánja.te tudod mi illik hozzád, mit szeretnél.főleg ha nem 1 hete találtad ki, hanem évek , hónapok óta gondolkozol rajta. csináltasd meg! :)
2009. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
91%
Barátnőm 17 évesen csináltatott a vállára közepes méretű tetkót. Most 23 éves és nagyon megbánta, gyűlöli a tetkóját. Ha teheti takargatja... Szégyelli magát miatta, mert abszolút nem olyan stílusú lány. Ha tehetné egyből eltüntetné! Te hova szeretnéd csináltatni?
2009. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
62%
Bocsi most olvastam, hogy a boka-lábfej tetkóra gondoltál. NA AZ NAGYON SZEXI...:)
2009. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
16%

Főleg elegáns kiskosztümhöz!! 40 évesen.Baromi szexi leszel!! Mind a kettőre csináltass! Meg a melledre piros rózsát és majd nézheted,hogy hervad!!

Lehet lepontozni,de aki ma húsz,az holnap 40,holnapután 60 :-))

2009. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
92%
most őszintén utolsó... egész életemben arra gondoljak és úgy éljek hogy jaj istenem 60 évesen ez hogy fog állni ? meg mit fognak szólni hozzá az emberek ? nem hinném hogy bárki véleménye is érdekelne a páromén kívül.nem fogok egész életemben arra gondolni milyen leszek vén nyanyaként.
2009. dec. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
86%
Nem bántam meg. 5 évig vágytam rá. Terveztettem a mintát.Nem akartam bármit magamra varratni. A lényeg,hogy egyedi legyen és jelentsen valamit számomra. Olyan helyre csináltattam,amit ha akarom látnak,ha akarom nem. Ha valaki öregszik (jobb esetben) nem mutogatja magát. De divatból senki ne csináltasson. 27 éves anyuka
2009. dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
81%
attolfügg miért..én csináltattam 19évesen egy ami lényegében a családi jelkép mert érdekelt milyen a csuklomra alulra szoval ha nem mutogaton nem nagyon feltűnő én nem bántam meg.neked is azt javaslom h akkor cisnáltass csak ha valami tartalommal bír számodra..szota van egy másik az egész alkaromon is nevekkel ilyen szép folyoírással most 22 vagyok és tervezem rá a barátnőm is...de mind olyan volt h több évig nézegettem:D
2009. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem hogy 20 - 30 év múlva újjal fognak mutogatni rád mert ez már nem az a világ ha nem tűnt volna fel egyeseknek! Nekem van két tetoválásom és még szeretnék is, 18/L vagyok és pont azért nemfogom megbánni mert olyan mintát választottam ami sokat jelent számomra! Te is olyat válassz és azt örömmel fogod viselni a testeden életed végéig! :)
2009. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
25%
Én biztos megbánnám. Idővel, ahogy ráncosodik a bőr, a minta kevésbé látható a ráncok miatt, és a tetoválás úgy néz majd ki, mintha kosz lenne. Pláne a lábon.
2009. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
71%
Kit érdekel, hogy 80 évesen, ráncosan "koszosnak" tűnik a lábam... Inkább "tiszta" lábbal spriccelnétek vizipisztollyal a tini lányokat? Úgy könnyebben meg tudnád hívni egy koktélra a 20 éves bombázót?
2009. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!