Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk érdekel a véleményetek!...

Fiúk érdekel a véleményetek! Hogy nézek ki? Lányok is írhatnak!

Figyelt kérdés

Ha lehet kérni a korotokat és a nemeteket is írjátok oda!


[link]


[link]



2014. ápr. 16. 17:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 Joola válasza:
0%

nagyon szép vagy, és a reakcióidból ítélve értelmes is. nem jó ha ilyen helyen kérdezel, mert az emberek fröcsögnek a rosszindulattól. név nélkül azon élik ki magukat, h másokat oltogatnak, sajnálatra méltó. legyen önbizalmad és állj ki magadért!

24L

2014. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
Csak a képek alapján azt mondtam volna, hogy nem szimpatikus, de a válaszaid megváltoztatták a véleményemet.
2014. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
iszonyatosan beképzelt, kiélt fejed van 16 éves létedre. az egész kinézeted tucat, teljesen átlagos tini vagy. kár érted, mert szép arcod van és az alakod is jó.
2014. ápr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim válasza:
#64 akkor te még nem láttál cigány lányt.. :D Szerintem nagyon szép, aranyos kis csajszi :) lehet, hogy ha ezeket a pózokat lehagyná akkor még cuki is lenne :) 17/F
2014. ápr. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
Szep arcod van, es emberek,miert ne rakhatna fel olyan kepet,ahol bikiniben van,ha 16 eves,es meg az alakja is jo? Szerintem mindenki sajat maga donti el,miket rak fel, es az esetleges kovetkemenyeiert is o felel. Nem felelhet meg mindenkinek, van,akinek ez tetszik,van,akinek mas. Szep vagy, az alakod is jo:) de ezt szerintem te is tudod. 14/L
2014. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
jól tudod szerintem hogy nem vagy csunya,de szép sem.Én száz és száz olyan csajt látok nap mint nap ,mint te.fogjátok már fel hogy nem az a szép,meg a menő ha olyan vagy mint a többi.
2014. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:

szerintem jó alakod van és az arcod is szép, de ezt a flegma, p.csás fejet felejtsd el, mert nagyon beképzelt hatása van. a kommentjeid alapján egyébként szimpatikus vagy.

16L

2014. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
100%

Szép vagy, de ennyire nincs önbizalmad és önbecsülésed, hogy emberek véleményét várod, ráadásul olyan képeket tettél fel ide ami alapján a srácok tényleg csak úgy fognak rád tekinteni mint egy két lábon járó vaginára. Miért kell pucsítani? Legyen már a lányokban tartás. De ha az a célod, hogy minél több fiú hízelegjen neked, és arra gondoljon, hogy de szét..sznám akkor megértem. De mondjuk ezt úgy sem lehet megértetni azokkal akiknek nincs ilyen téren elvárása saját magával szemben. Egy melegített sonka, amibe a srácok beledugják a f..kat, ez a véleményem. Legyen tartásod, ha azt akarod, hogy mások megbecsüljenek, de ha divatos akarsz lenni akkor sz..pj le mindenkit, az a legjobb.

20/f

2014. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim válasza:
Utolsó: túl sokat kurucinfózól, hogy ez cigány neked. Ribinek ribi, de nem is feleségül venném, hanem párszor használgatnám, és kész
2014. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
jáááj cuncu képet még!!!
2014. júl. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!