Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk érdekel a véleményetek!...

Fiúk érdekel a véleményetek! Hogy nézek ki? Lányok is írhatnak!

Figyelt kérdés

Ha lehet kérni a korotokat és a nemeteket is írjátok oda!


[link]


[link]



2014. ápr. 16. 17:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
8. Legbénább indirekt beszélgetés-indító üzenet valaha.
2014. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
100%

Szép lány lennél, de így agyon sminkelve, festett hajjal és tipikus ribis ruhákban, önmagad fotózgatva nagyon tucat vagy, és nem keltesz szimpatikus benyomást.

Még cukinak sem neveznélek, nálam a "cukiság" feltételez némi kornak megfelelő bájos naivitást (jó értelemben), ártatlanságot, na ez rajtad nem látszik, még én is ártatlanabbnak nézik ki, ami vicces, mert rég nem vagyok tinédzser.


26/N

2014. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
Uramatyám... hallod, ásd el magad. Hány éves vagy, 12-13? Durván 14-15? Gatyát, bugyit luxus felvenni?
2014. ápr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim válasza:
100%

A telefonod ultragáz.

Az szintén, hogy próbafülkében fotózkodsz egy olyan ruhában, ami nem is a tiéd, sőt ki sem lett fizetve.

Az is gáz, ahogy kislány létedre pózerkodni próbálsz.

Kemény vagy, mint a kádszéle.

A képeidet elnézve tuti több fhasz volt már a szádban mint nyalóka.

Nagyon gáz vagy.

2014. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
100%
hát az a 2. kép nem kellet volna..
2014. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm!

#2,#10 Elfogadom igen szoktam olyan képeket is csinálni amit a többi tini lány ezt is csak azért, hogy úgymond megfeleljek az elvárásoknak.

#3 köszi de nem :)

#4 Miért vagyok rossz ribi?

#6 Bocsi, hogy elhagytam a hátlapot és akkor még nem tudtam venni..

#7 Általában nem szoktam sok sminket használni!

#9 Én vagyok a képen 100% ig :)

#12 Köszi a választ. Nem nagyon szoktam ilyen ruhákat hordani. Ezt is csak a kép miatt vettem fel.

#13 16 vagyok :)

#14 A telefonnal nem tudtam akkor még mit csinálni. Azt a fürdőrucit csak felpróbáltam, hogy hogyan áll rajtam.. Én nem beszéltem arról, hogy kemény vagyok.. Rosszul ítélsz meg mert még szűz vagyok :)

2014. ápr. 16. 17:24
 17/70 anonim ***** válasza:
100%

"hát az a 2. kép nem kellet volna.."


De legalább ha fekete volna az a fürdőruha, úgy lenne benne talán némi elegancia... De így rózsaszín útszéli ruci, leharcolt mobil... Iszonyatosan olcsó összhatás. Amúgy ja, az első kép még kólával elment.

2014. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
0%
Fincsi! :} Lányoktól ne kérj véleményt, mert az irigy dagik csak lehúznak! ;)
2014. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
100%

Bocs... 16 :D 1 fokkal jobb.


"Még szűz vagyok"

attól még lehetsz szűz, ha már volt f**sz a szádban. Vagy Max szűzk_urva.

2014. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 Hugó 14 válasza:
46%

Nem tudom miért kell így sértegetni a kérdezőt,ha neked nem jön be a kinézete nem gond, hiszen mindenkinek más az ízlése, de azt azért bevalhatja mindenki, hogy nagyin is szép.

Kérdező, szerintem szép vagy bár a második kép egy kicsit tényleg ribis.Próbálj meg természetesebb lenni,mert amúgy nagyon szép vagy és nekem bejösz.

2014. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!