Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk érdekel a véleményetek!...

Fiúk érdekel a véleményetek! Hogy nézek ki? Lányok is írhatnak!

Figyelt kérdés

Ha lehet kérni a korotokat és a nemeteket is írjátok oda!


[link]


[link]



2014. ápr. 16. 17:03
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:

A helyedben nem raktam volna fel azt a 2 képet, tényleg ribis benyomást kelt...


A másik kettő normálisabb. A pózolás része gáz, de azt most hagyjuk.


A válaszaid alapján egész értelmes csajnak tűnsz. Ezek a képek nem ezt sugallják rólad, ezért kapod a negatív válaszokat. Ne fess magadról másmilyen képet, mint amilyen valójában vagy:)


Hogy a kérdésre is válaszoljak. Helyes lány vagy.

2014. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 Hugó 14 válasza:

"Normális ember nem is akar menő lenni." Gondolom ezt arra érted, hogy egy normélis embernek nincs feltünési viszketeksége, nincs szüksége arra, hogy mások elismerjék, egy szóval nem akar menőzni. De attól mert ő vágyik az elismerésre attól ő még normális csak más.

Szerintem két okból tehete fel ezt a kérdést:

1. Tudja, hogy csinos hiszen a környezetétől sok elismerést kap, ám ő még nncs megelégedve ezért abban a reményben tette fe a képet, hogy majd agyon fogják ajnározni.

2. Nincs tisztábban a szépségével saját meggondolásából vagy barátnöje unszolására tette fel a képeket, azért pózol így mert ezt látta mindenkor társától és meg akkar győzödni arról, hogy valóban szép-e?

Ha az első az igaz akkor egy kicsit arrogáns ha a második akkor nagyon önbizalomhiányos.

Nekem az nem tetszett hogy a válaszadók egy része így le támadta a kérdezőt.

Kérdező! Szép vagy, de igyekezz, hogy legyél egyedibb fogad meg a kritikákat még ha egy kicsit durvák is. Probálj meg természetes lenni és egy kicsit szemérmesebb.

2014. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
Hát ezek a képek tényleg nem idevalóak (?), egyébként szép arcod van - az elsőn. Jó az alakod is. Hány éves vagy amúgy?
2014. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim válasza:
87%
15 eves lany vagyok. Valahogy nekem rolad a nyolcadikos ribamcok jutnak eszembe. Nem jo ez a prostitualt stilus egy no legyen elegans es olya ruhakat hordjon ami nem pakol ki mindemt de kiemeli az alakjat...nos te kiapakolsz es nem emel ki semmit:) az en velemenyem hogy ugy oltozkodsz mint egy 13-14 eves kislany..ezen jobb lenne valtoztaatni..es akkor nem azt irnak hogy meghuznalak..tolnalak mint a lopott biciklit..hanem csinos vagy etc..remelem erted:))
2014. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon tucat vagy kinézet alapján. A sminkkel nem az a baj, hogy túl sok, hanem hogy sötét és erős. (youtubeon keress rá a "no makeup makeup" sminkekre,ezek természetesnek tűnnek, mégis sokat dobnak mindenkin) Nem tudom, hogy szolizol-e, de szerintem az nagyon gáz. (ha nem, akkor bocsánat) Az arcod/hajad/alakod szerintem szép:-)

A neonszínű ruhákat szerintem jó ötlet lenne félretenni egy időre, olyan olcsó hatásuk van. Szintén nem értem, miért nincs rajtad nadrág/szoknya az első képen...(az alakot a 2. kép is megmutatja)

Pózolás: borzalmas:-D Egy mosoly mindenkinek jobban áll, mint a csücsörítés. Na meg ez a bedőlős póz...oké, hogy ebben az alak jobbnak látszik, de akkor hogyan válaszoljunk a kérdésre? (aminek nyilván része az alakod, ha már megmutattad) Ha mindenki más kútba ugrik, te is azt teszed? (És ez most komoly kérdés, mert ha ennyire meg akarsz felelni a környezetednek, akkor el tudom képzelni, hogyan élsz...) Nem kellene mindenáron ezt a "stílust" követni, bizonyos társaságokban ez cikinek számít. Oké, hogy ez csak a külső, de az egy képet ad a világnak, amiből levonnak egy következtetést. (Lehet, hogy te szerény vagy és okos, de az ilyesmi ruhák azt sugározzák, hogy r*banc vagy, és nagyképű) Szerintem kicsit változtass, ne kövesd mindenáron ezt a "divatot" (Az igazi divathoz ennek a páwa meg stb öltözködésnek köze sincs).

18/L

2014. ápr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:

Nem tetszenek a cigányok, de asszem szép vagy. jó a tested.

az a hasat takaró fürdőruha meg tényleg nem jó.

2014. ápr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim válasza:
#56 Szerintem nem cigány csak szolis kis csaj :) Amúgy én szívesen eljátszadoznék veled! :P Írj ha érdekellek 18/F
2014. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim válasza:
Szia ne hallgass a sok irigy buta emberre! Szerintem nagyon szép vagy! L
2014. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 exronin ***** válasza:
Szép vagy, de sajnos a szokásos plázatucat kategóriából, én nem szólítanálak meg. Sebaj, majd egy szolis, gyúrós gyerek, tuningolt Szuzukival....
2014. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:

Lány létemre szerintem szép vagy, de nem akarsz kilógni az elvárások alol és úgy pózolsz, hogy mindenkinek tetszedjél. Kép alapján nem szeretek véleményt alkotni emberekről és szerintem senki se kéne képek alapján ítélkezzen. Pl egy barátnőmet beképzeltnek és ri.ancosnak tartottam, amielőtt nem ismertem, azért mert ugyanolyan képjei vannak fent facebookon, ahogy te pózolsz. Megismertem élőben és egy nagyon rendes lány, okos, kedves, nem ri.ancos, de jól egyezik a fiúkkal.

Lehet, hogy nem kellett volna vélemény írnom, mert csak 16 éves tini vagyok.

2014. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!