Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk érdekel a véleményetek!...

Fiúk érdekel a véleményetek! Hogy nézek ki? Lányok is írhatnak!

Figyelt kérdés

Ha lehet kérni a korotokat és a nemeteket is írjátok oda!


[link]


[link]



2014. ápr. 16. 17:03
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 A kérdező kommentje:

#27 Én az ilyen embereket nagyon szeretem akik képek alapján megmondja, hogy ki flegma és ki nem.. :)

#28 Abban igaza van pár embernek, hogy ezt a pózolást is csak azért csinálom mert mindenki így fotózza le magát.. ezt bevallom!

#29 Szerintem Te még nem láttál lányt/nőt se aki ki van sminkelve.. Ha szerinted ez tonna smink és agyon vagyok sminkelve keress rá fbn Dósa Fanny-ra és meglátod, hogy kin van tonna smink :)

2014. ápr. 16. 17:57
 32/70 anonim ***** válasza:
Sajnos nem győztél meg, még mindig tucat vagy. Nem is kell több kép, elég lesz belőled...
2014. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
Hát szégyellős az nem vagy. :D
2014. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim válasza:
Minden véleményt ami nem tetszik neki, megcáfol. Kóros bizonyítási kényszer... Ha véleményt kérsz, akkor nem kell cáfolni. El kell fogadni.
2014. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem vonzó vagy, bár nekem a kicsit husibb alkat az ideálom. Az elsőként posztolt két képen kihívóbb vagy, az elsőn látható feltűzött haj szerintem nagyon érzékien áll neked. A másodjára posztolt két képen természetesebben nézel ki, azért is, mert a hajad az örök klasszikus leengedett hosszú, ezek közül is nálam az első a tuti. Szép a hajad és az arcod is. 35 F


Az abnormális hozzászólóknak üzenem, hogy tök normálisan és kulturáltan ír a kérdező, példát lehet róla venni...

2014. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:

"Abban igaza van pár embernek, hogy ezt a pózolást is csak azért csinálom mert mindenki így fotózza le magát.. ezt bevallom!"


Tehát az egyéniséged is zéró. Gratulálok. :-D

2014. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
Persze sose láttam még sminket.. :D nem az a lényeg, hogy kin van még több smink, mint rajtad :O attól még mert van, aki még több sminket ken fel magára, nem jelenti azt hogy te kimondottam visszafogott vagy.. :D Az a smink, ami rajtad van, szerintem már ronda, sok.. de mind1, te fogod megbánni ;) És tényleg nem tudsz meggyőzni , hogy nem vagy r.bi, a képek alapján bárki azt mondaná rád... még akkor is, ha szűz vagy ;) És felejtsd el ezt a nevetséges pózolást :DD #29 vagyok
2014. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
Arcra nekem átlagos tucatcsajnak tűnsz. Az alakod jó, de hidd el, nem kell mindent így kiraknod, főleg ilyen fiatalon, így nem vesznek komolyan, ne akarj ku****s lenni. A kevesebb több.
2014. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 A kérdező kommentje:

#32 Én nem is akartalak meggyőzni :)

#33 Nem értem. Ezen mit kéne szégyelnem? Nem pucér képet raktam ki.. És szerintem strandot Te is láthattál fürdőruhás lányokat!

#34 Nem cáfolok meg mindent :) Csak nem szeretem, hogy ha úgy ítélnek el, hogy nem is ismernek.

#35 Köszönöm szépen! :) Próbálok visszafogott lenni :)

#36 Kíváncsi lennék, hogy hány olyan lányt ismersz akik nem pózolva fotóz kódnak :) És ez kb olyan mint a fiúknál a hajuk most az a divat, hogy oldalra van fésűvel ezért szinte mindenki olyan haja van :)

#37 Jó oké elfogadom a véleményed.. És tényleg nem akarlak meggyőzni :D Majd akkor csinálok olyan képeket is ahol nem pózolok.. :)

2014. ápr. 16. 18:10
 40/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem ribi, (igazi férfi nem is használja ezt a szót sosem. Talál mást ha nagyon kell) sosem volt az. Csak 16 éves, akinek még nem kiforrott a személyisége, és az élete. Ennyi. Útkeresésben van, mint ennyi idősen mindenki. Kár lenne elvárni, hogy úgy nézzek ki, és viselkedjen mint egy felnőtt nő. A cél tehát az, hogy lehetőleg most megtanitsuk neki amire kiváncsi. pl: nem poózolunk, minimál (esztétikus, és okosan alkalmazott smink) elegáns, de nem feleslegesen kihivó öltözködés. Magyarul tanitsuk nőnek lenni :)
2014. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!