Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk érdekel a véleményetek!...

Fiúk érdekel a véleményetek! Hogy nézek ki? Lányok is írhatnak!

Figyelt kérdés

Ha lehet kérni a korotokat és a nemeteket is írjátok oda!


[link]


[link]



2014. ápr. 16. 17:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
94%

Akkor második próbálkozás, mert első a modinak nem tetszett.


Az igazságot a 26 éves hölgy írta le a legjobban.


Egyébként normális férfinak ilyen nő nem kell. Az ilyen nő egyetlen dologra jó (már akinek), egyszer meg lehet félrészegen dugni aztán ki lehet dobni a használt kotonnal együtt, mert egyéb dologra nagy eséllyel tökéletesen alkalmatlan, mind agyilag, mind pedig erkölcsileg. És a kutyát nem érdekli, hogy szűz vagy e még. Egy magamutogató butácska kislány vagy, kétes értékrenddel és erkölcsökkel. Ezt legjobban az bizonyítja, hogy arcot vállalva kitetted ide ezt a két képet (az első még vállalható).


24F

2014. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim válasza:
94%
annyira bírom a ilyen kislányokat/lányokat/nőket, akik kiposztolnak magukról direktbe egy olyan képet, hogy útszélinek nézzék, (persze csak "a kép erejéig") aztán meg beadják az ártatlant, hogy full normális csajok :D vicces. aki normális, eleve nem csinál magáról ilyen jellegű képeket, megsúgom, kislány.
2014. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
Ne viselkedj úgy, mint egy tucatribi, mert úgy fognak kezelni egyesek, és majd meglepődsz.
2014. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
Ha nem lennél átlag lehetnél szép... de cuki tényleg semmiképp, azt egy előttem szóló leírta, miért... És van rajtad egyáltalán bugyi? vagy nadrág? :O Olyan, mintha csak derékmelegítőd lenne... :/ De könyörgöm, minden második tinicsaj így néz ki, nagyon tucat vagy.. :/ És a csücsörítős kép felejtős.. :Degy normális pasi tuti rád se nézne.. :D
2014. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim válasza:
Dehogy vagy te a képen.Mi bajod ezzel a lánnyal?Szívat a suliban?Életed szerelme őt dugja?
2014. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 A kérdező kommentje:

#18 Köszi :)

#19 oké.. ha te mondod :) Csókon kívül még más nem volt de Te biztosan jobban tudod!

#20 Köszi szépen!

#23 Rendben köszi a tanácsot!

#24 Igen van rajtam.. És ahogy láthatod a fürdőruha alatt is van!


Ha ezeket a képeket leszóltátok tessék itt van még 2 kép.. Remélem ezen nem tűnök "tucat ribinek"


[link]


[link]

2014. ápr. 16. 17:47
 27/70 anonim válasza:
100%
Sajnos annak tűnsz. Az az arckifejezés mindent elárul... flegmaság ezerrel. Tudom, te nem olyan vagy... tudom.
2014. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
95%

Alakul, alakul :)

A kérdésem már csak az, hogy miért nem tudsz megállni egy helyben szemben a kamerával és mosolyogni egyet, miért kell kényszeresen pózolni? :)

Ezt is hagyd el. Szép lány vagy, és ez nagyságrendekkel jobb lesz ha nem pózolsz

2014. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
Dehogynem tűnsz annak ezeken is! Azok a beállások az az arckifejezés, a tonna smink :/ #24 vagyok
2014. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
100%
Dowd mindjárt jó nőt farag belőled! :D
2014. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!