Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk érdekel a véleményetek!...

Fiúk érdekel a véleményetek! Hogy nézek ki? Lányok is írhatnak!

Figyelt kérdés

Ha lehet kérni a korotokat és a nemeteket is írjátok oda!


[link]


[link]



2014. ápr. 16. 17:03
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
Egyébként egy 16 éves csajnak min a francnak smink? Alapból is baromi szép ebben a korban még a bőrük és az arcuk is. Csak hazavágják vele azt amijük van. Arról nem is beszélve, hogy ebben a korosztályban pont a gyermeki ártatlanság és naivitás a nagyon vonzó. Pont ez az amiből benned semmi sincsen kedves kérdező. Gyakorlatilag megkapjuk a tipikus magyar kiélt aljacelebet benned kicsiben. Ebben semmi vonzó és érdekes nincs.
2014. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
0%

"Tehát az egyéniséged is zéró. Gratulálok. :-D"


Ő, izé, ha valaki nem készít egyedi képeket, akkor a komplett egyénisége kuka? Gratula (ne menj egy kutatónak).


"És tényleg nem tudsz meggyőzni , hogy nem vagy r.bi, a képek alapján bárki azt mondaná rád..."


Izé, voltak itt páran akik nem így gondolták, pl. én. Tehát elvakult vagy ha nem fogod fel. Az meg látszik hogy a stílusod közönséges (alias "ribis"). Bagoly vs. veréb.

2014. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
Bocs, de egy tipikus agyamputált r.bancnak tűnsz.
2014. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:

"Kíváncsi lennék, hogy hány olyan lányt ismersz akik nem pózolva fotóz kódnak :)"


Hát ilyen örömlányos erőltetett pózokban szerintem az ismerőseim közül max egy vagy kettő, ha fotózkodik. Mondjuk az is igaz, hogy az ismerőseim között elég kevés a 16 éves tini kiscsaj. Vagy aki van az ennél lényegesen magasabb szellemi színvonalat képvisel.


"És ez kb olyan mint a fiúknál a hajuk most az a divat, hogy oldalra van fésűvel ezért szinte mindenki olyan haja van :)"


Nekem nem olyan a hajam. Nemes egyszerűséggel azért, mert nekem az a stílus nem tetszik. És nagy ívben teszek arra, hogy másnak milyen a haja, a sajátom olyan lesz, amilyen nekem tetszik. Ezt hívják egyéniségnek.

2014. ápr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
90%
Aha, szóval te is ebből a Dósa Fanny-Varga Ricsi féle társaságból jössz. Gratulálok, no comment.
2014. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:

"Ő, izé, ha valaki nem készít egyedi képeket, akkor a komplett egyénisége kuka?"


Természetesen nem, de ha agyatlanul halad a tömeggel mint a birka, "azért csinálom, mert mindenki más is csinálja" akkor az egyénisége meglehetősen megkérdőjelezhető.

Ó és megnyugtatlak eszem ágában sincs kutatónak menni, én klinikai orvos leszek. :-P

2014. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 A kérdező kommentje:

#40 Köszi szépen úgy látszik, hogy Te egy intelligens értelmes ember tűnsz! Nem úgy mint pár ember. Tisztelet a kivételnek!!

#43 oké.

#44 Hát akik már idősebbek azok már lehet,hogy nem ilyen képeket csinálnak.. Lehet, hogy 2-3 év múlva nekem se fog ez tetszeni és Én se ilyen képeket csinálok.. Azért írtam azt, hogy szinte szóval nem mindenkinek de a többségnek az van.

#45 Te hülye vagy már ne haragudj :) Azért mert tudom, hogy ki az a Dósa Fanny azért már is közéjük tartozom? Mert például nem tudom, hogy ki az a Varga Ricsi :)

2014. ápr. 16. 18:28
 48/70 Hugó 14 válasza:

Az utolsó két kép tényleg jobb nem olyan hivalkodó. Azokat egyáltalán nem értem akik le ribizik a kérdezőt, hogy tudod így megitélni egy kép alapján talán irigyek vagytok. Azok a lányok akiknek a külseje szexi azok automatikusan ribinek számítanak.

Az peddig miért baj,hogy probál igazodni a trendhez, elismerem az egyediség nagyon fontos,de az szerintem inkább huszonéves korban alakul ki. Én nem pártolom az esztelen divat követést, de könyorgöm ő egy tini lány normális,hogy így akar menő lenni.

2014. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
Normális ember alapból nem is akar menő lenni apukám! :-P
2014. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rá irigy, elhiheted :DD És azt mondtuk, hogy a kinézete ribis, a pózolása, a csücsörítése, és a "mindent kirakok" képei... nem azért, mert jó az alakja, azt szerintem mindenki elismerheti, az is, aki a teltebb lányokra bukik :)
2014. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!