Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek az...

Fiúk! Mi a véleményetek az alakomról? Már túlzottan kövér? Képek

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen alaktipusba tartozom? Körte? Homokóra? Szerintem a derekam, a plusz kilók ellenére, vékony a csípőmhöz képest. Ezért vagyok kiváncsi erre.


[link]

[link]

[link]

[link]



2012. jún. 14. 20:29
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
sztem kicsit kövér vagy !
2012. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Kedves utolso előtti vagy az előtti,aki belinkelt egy kövér nőt.igen az kövér,csak,h ilyenek nem futkároznak az utcán,szerintem akkor is kövér a kérdezö.
2012. júl. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van. Attól, hogy be lett linkelve egy még kövérebb nő, a kérdező még ugyanúgy túlsúlyos marad, és ezen az sem változtat, ha egy női szumó válogatottról kerül ide kép.
2012. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Én 162cm vagyok és 59kg ,mégis tiszta zsír vagyok...(rendszeresen futok,aerobicozom) de ha téged nem zavar az alakod,akkor maradj ilyen..megfelelő ruhával nagyon csinos tudsz te is lenni.. és úgy hallottam sok pasinak ez jön be
2012. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!