Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek az...

Fiúk! Mi a véleményetek az alakomról? Már túlzottan kövér? Képek

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen alaktipusba tartozom? Körte? Homokóra? Szerintem a derekam, a plusz kilók ellenére, vékony a csípőmhöz képest. Ezért vagyok kiváncsi erre.


[link]

[link]

[link]

[link]



2012. jún. 14. 20:29
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem telt..Ez kövér.A telt az beyonce,kim kardashian,salma hayek pl...

és teljesen egyetértek a # 5/9-el.

20L

2012. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
66%
Én is egyet értek az utolsóval, teltek azok akiket felsorolt, de nem az, aki ezeken a képeken van. Ezt az alakot kövérnek hívják már.
2012. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
32%
Ha férfi lennék azt mondanám,iszonyatszexi vagy.Van némi fölösleg,én is hasonlóan nézek ki egyébként.A melleidre irigy is vagyok:)))))
2012. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
57%
Azért írod ezt, mert te is így nézel ki xD Ha vékony lennél úgy leszólnád, hogy csak na... :DD
2012. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
62%
Borzasztó. Lóg a pocid, óriásiak a combjaid.. s nem a derekad vékony, hanem a csípőd rettentő széles.
2012. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
86%

Most komolyan ezek a nők hol teltek???

1. [link]

2. [link]

3. [link]


Szerintem nekik teljesen átlagos alakjuk van nem pedig teltek!!!

Mondjuk hozzá képest esetleg: [link]

2012. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
30%

22:53!


Nagyon igazad van. a modellekhez képest teltek, de az átlagos nőkhöz képest nem. a kérdező telt de nem kövér. nekem kimondottan tetszik

2012. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
56%

Jó, a szanaszét retusált képeknek nincs sok értelme ilyen szempontból... Én ilyenekre gondoltam mikor azt mondtam, hogy teltek: [link]

[link] (itt a jobb oldali Kim K.)

Mondhattok bármit, ezek akkor sem vékony alakok, hanem teltek, a kérdező meg kövérnek számít. Nem piszkálásból, csak a kérdésre válaszolok.

2012. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
60%

Bocsi, hogy beleszólok, de az utolsó képen lévő nők teltek? Kikérem magamnak, én nem vagyok telt! :D Nem vagyok vékony sem (ezt is kikérném magamnak) Én erre azt mondom, hogy nőies. Ettől még lehet valaki izmos, feszes.

De ez semmiképp nem telt...

2012. jún. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Én a jobb oldalira gondoltam csak. Ilyen lábakkal meg fenékkel nem értem hogy ne lenne telt... Az már más kérdés, hogy ezzel együtt átlagos is, de semmiképp sem vékony.
2012. jún. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!