Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok?

Nagyon kövér vagyok?

Figyelt kérdés

[link]

Utálom magam, csomószor elkezdtem már fogyókúrázni semmi sikerrel. Belefáradtam, utálok tükörbe nézni, szégyellem magam.. Ti mit gondoltok a kép alapján rólam?


2012. jún. 12. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vészes de van mit leadni az tény.
2012. jún. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik a látvány a tükörben, nem nyafogni kell, hanem TENNI. Százával vannak fogyókúrák és edzásprogramok a neten. Keress egy korodnak és ízlésednek megfelelőt, és csináld!
2012. jún. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Duci vagy, az tény. Ha nem szereted a tükörben látott képet, csak te változtathatsz rajta. És nem feltétlenül fogyókúrával. Inkább mozogj sokkal többet. A képeken is látszik, hogy szinte semmi izom nincs rajtad.
2012. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Három szó: sport, sport, sport

Nem koplalni kell, hanem egészségesen táplálkozni és mellé mozogni, mert látszik, hogy nagyon lötyhedt vagy.

2012. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem vészes. Ha igazán akarod, akkor letudod adni a felesleget. De ehhez kitartás és akaraterő kell...

Sport, diéta!

2012. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy pici felesleg van rajtad szerintem. Nekem speciel nem tetszenek a teljesen vékony lányok. Maradj nőiesen telt.
2012. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nem vészes , ne aggódj. Tini vagy? Ha igen akkor megértem az

utálom magam mizériát... Tény hogy van rajtad felesleg , de nem reménytelen. Ne fogyókúrázz mert az a fejlődő szervezetnek nagyon sokat árt. Egyél egészségesen és rendszeresen valamint SPORTOLJ! Ez a legfontosabb. Nem kell edzőterembe sem járnod otthon is tudsz edzeni. Fuss sokat az a legjobb eszköz és a combodat is vékonyítja. Nézz meg internetes edzőprogramokat , most nyáron lesz időd dolgozni az alakodon. Nincs rajtad sok felesleg , le fog az menni:).

2012. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tökéletes alakod van. Nekem pont az ilyen testalkatú lányok tetszenek! Nagyon szép nőies alakod van!
2012. jún. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem gyxönyörű vagy, nincs kedved ismerkedni?:D
2012. júl. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is szuper vagy! Én is felszednélek;)
2013. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!