Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek az...

Fiúk! Mi a véleményetek az alakomról? Már túlzottan kövér? Képek

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen alaktipusba tartozom? Körte? Homokóra? Szerintem a derekam, a plusz kilók ellenére, vékony a csípőmhöz képest. Ezért vagyok kiváncsi erre.


[link]

[link]

[link]

[link]



2012. jún. 14. 20:29
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
64%
Homokóra, de nagyon-nagyon kövér vagy.
2012. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
41%
Kövér a francokat, nem láttál te még kövéret. Nekem tetszik, az én nejem is molett alkat, sokkal jobban szeretem az ilyen nőket.
2012. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon kövér nem vagy.Ekkor lennél nagyon kövér: [link]

Molett vagy inkább. És körte alak szerintem.

2012. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
88%
én mondjuk lány vagyok de azért válaszolok, ha nem baj:) szerintem alapból szép, esztétikus az alakod, és egyáltalán nem vagy még durván túlsúlyos, vagy ilyesmi. szerintem is talán körte vagy...de sose voltam ebben jó, lehet, hogy homokóra.
2012. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
82%

Hát, ez már nem az a mennyiség, ami csak úgy télen az ünnepek alatt felszalad, ha nem is taszítóan kövér, hanem kő kemény lustaság. És egyébként pont ez a rossz benne, mert látható, hogy nem vagy kövér alkat, egy kis munka befektetésével formában tarthatnád magad.


Egyszerűen önmagaddal szemben vagy igénytelen. Érzed, hogy valami nincs rendben, ezért merül fel benned a kérdés, és szerintem most is inkább azt várod, hogy itt majd szépen megnyugtatnak, hogy jól van ez így. De nincs jól. Még ha az esztétikai szempontot félre is tesszük, mert az szubjektív, a túlsúly ugyan olyan egészségtelen, mint a dohányzás, és ez nem túlzás.

2012. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ez már kövér alaknak számít.
2012. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
92%

Lány vagyok, de azért én is merészkedem válaszolni. :)


Szóval szerintem homokóra alkat vagy. És nem vagy kövér, csak telt. DE te vagy az a típusú csaj, aki ha elkezdene tornázni, sportolni, iszonyatszexy bomba alakja lenne! De komolyan! Érdemes lenne valamit elkezdened.

2012. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
56%

Van mit fogni rajtad.:)

Ezt nem bántásnak szánom.:)

Szóval kérlek ne sértődj meg.

2012. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem körte.
2012. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hány cm és kg vagy?
2012. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!