Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem vagytok féltékenyek...

Nem vagytok féltékenyek kicsit Plastic Tinkerbellre?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=3oz4PPIhfvA

http://www.youtube.com/watch?v=fNtfcuIJndQ


Szeretem nézni a videóit (ha nagyon unatkozok) de kicsit irigy vagyok ahogy mutogatja h mennyi mindent vett , mennyi ruhája,sminkje van stb...

na meg mikor bemutatja hogy miben megy aznap vásárolni és lazán mondja hogy ez egy kis Guess táska,Ray Ban szemüveg stb...:/...


meg mikor bemutatja hogy mennyi cipője van...cöhh.. nekem van kb 3 magassarkú két tavaszi egy téli, néhány nyári azt csá... :/


19L


19L


2011. júl. 25. 18:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
49%

Ne irigyeld. Ha Te is keményen fogsz minden fillérért megdolgozni mint Ő (mert bárki bármit hisz, nem más pénzeli...mily meglepő lehet, hogy egy szép lány magát tartja el), akkor majd Te is megvehetsz több mindent. Ráadásul tény, hogy nálunk nincsenek ilyen jó leárazások mint ott...bár néha az Outletek kínálata elég jó, de oda meg kimenni nehéz.

És még ennyit hozzátennék: Gondolom úgy sok pénzt megspórol, hogy a férje szüleinél él még, ha jól tudom, tehát gondolom azért nem kell olyan sok pénzt költeni rezsire, meg ilyesmi.

2011. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
58%
Miért lennék féltékeny egy olyan emberre, aki dolgozik, és a fizetését költi? Azért, mert meg is mutatja?
2011. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 mateliod válasza:

én szeretem csatornatársam és a plázacica külső ellenére

egész okos. és nagyon nem irigylem, mert ő erre áldozza

a szaabadidejét mi meg jól érezzünk magunkat,tanulunk,

és nem pocsékoljuk erre az időnket. és jó lehet hogy híres

de ha halála után megkérdeznél egy embert hogy ki volt ő

azt felelné fogalmam sincs. mi versekkel,találmányokkal,segítőkézséggel,hőstettekkel beíródhtunk örökre az emberek

2012. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 mateliod válasza:

szívébe. ami a pénzt illeti,vagy hazudik,vagy olyan gagyit

vesz hogy videó után szétszakad. ne irigyeld hidd el nekünk jobb

2012. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Borzalmasan irigyek vagytok rá MIND! Egy gyárban dolgozik Hollandiában (a minimálbér 1000 euró). Mégis miért ne költhetné arra a pénzét, amire szeretné? Tipikus magyar mentalitás..."ha nekem nincs, akkor másnak se legyen". Nem értem miért fáj az, ha másnak van...
2013. máj. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!