Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósok Miért féltékenyek a...

Anyósok Miért féltékenyek a mennyükre?

Figyelt kérdés
Az enyém féltékeny nem ugy fogja fel ,hogy /kapott még 1 lányt / Hanem ,hogy elvették a kicsi fiát !!!! Nem értem?? "10éve vagyunk házasok ,és ő még a mai napig jobban tudja ,hogy a férjem mit szeret mint én... A férjem persze már rég meg változott: Ha megyünk mindig a két kedvencét főzi amit gyerekorában 10 évesen szeretett : Ma meg már nem is szereti. A férjem persze eszik ,de már elmondtas neki,hogy inkább mást enne.. A férjem megmondta az anyósnak mit tanuljon meg tőlem főzni: Erre az volt a válasz ,hogy egy 60 éves nő mit tanulhatna a mennyétől:
2011. okt. 19. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Mert no.
2011. okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Egyszerű a recept:


Vedd elő a gyönyörű mosolyod és szrd telibe !!!


Én is ezt csinálom. Bár nálunk annyi a különbséggel, hogy nekünk van egy 3 hónapos lányunk. Mikor megtudta, hogy babát várunk, le se szrt minket. Párommal se beszélt hónapokig. Most, hogy megszületett éjjel - nappal itt szeretne lenni. Az agyunkra megy, főleg az enyémre.

Voltak és vannak húzásai, de nem tudok ellene mit tenni.

2011. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

Viselkedjetek úgy (a férjeddel együtt), mintha feleség lennél, nem a férjed anyja, akkor nem lesz gond.

Amúgy meg bunkóság volt a férjedtől, hogy azt mondta, hogy tanuljon tőled főzni, még akkor is, ha így gondolta. Régen bezzeg jó volt az anyja, most meg már nem jó. Ezzel pont erősíti azt, hogy te átvetted a helyét. Pedig nem vetted át, nem is veheted át, de ha ő így érzi, utálni fog.

Amúgy meg... ha azt akarod, hogy elfogadjon téged, fogadd el te is (meg a férjed is!!!) olyannak őt, amilyen, pl. ne akarjátok megmondani neki, kitől tanuljon és mit.

Ha nem tetszik, nem kell megenni a kaját, de beszólni sem kell.

2011. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Tedd helyre. Az anyós egy külön faj.

Az enyémnek elmondtam mizu, a fia is mellém állt, volt egy kis durci részéről, de azóta sokkal reálisabb a gondolkodásmódja..

nem azt mondom, hogy minden anyós gáz, biztos vannak kivételek, de én beleválasztottam :S

2011. okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

15:18 mondasz valamit :)


Kérdező, mert nem kapott még egy lányt, hanem valóban elvetted a kicsi fiát. Szerencsére a mi családunkban nem jellemző az ilyen hozzáállás, de akkor is furcsállom, hogy nem érted meg a helyzetet.

2011. okt. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Hát, szerintem ezt is csak akkor értjük meg, ha fiunk lesz, (nálam teljesítve:) ) és ha fel is nő, és párt választ magának. (még jóval előtte vagyunk, 4 éves)

Már most tuningolom magam, hogy milyen (milyen ne) anyós legyek.

Szóval, ezzel azt akarom elnyekeregni (szűkszavúan), hogy meg kellene őket is érteni valamilyen szinten.

2011. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk is hasonló a helyzet. Gyerek még nincs, de előre félek.

Én egyelőre csak nyelek, nyelek, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy egyszer robbanni fog a bomba.

2011. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
A volt a nyosom es rajongott a fiacskajaert,.de o tulzottan ,.amikor nalam volt minden 5 percbe hivta mikor megy haza./meg hazudni is kepes volt csak hogy haza menjen,.es erdekes mai napig nem tur meg a fia mellett lanyt mindegyiket eluldozi ,.engem nem tudott mert en hagytam el a fiat azzal hogy eljen az anyukajaval ,.es hogy majd o lesz a felesege ,.tudom nem szepen hangzik ,.de az mar durva volt miket csinalt velunk,.ha nem szegyelt volna szerintem maga mellett altata volna a fiat,.meg jo hogy nem fekudt be kozenk..a mostani anyosomat meg nagyon szeretem foleg hogy meg beszelgetni se tudunk ,.mert nem magyar hehe,.o nem tud angolul ,.
2011. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem féltékeny,csak unja,hogy TE rivalizálsz.
2011. okt. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is akkor szólj, ha Te is anyós lettél. Ha van egy kicsi fiad, mindentől óvni akarod. Örülj, h a férjed a te főztőd szereti, de ne kérkedj ezzel. Nem teszel jót vele senkinek. Ha nem egy fedél alatt vagytok, akkor teljesen elviselhető a helyzet. Ráadásul, ha gyereketek lesz, nyilván jó lesz, ha lesz egy nagymamája, aki majd teljesíti minden étel és egyéb kívánságát! És ne lássa, h Te megveted őt bármilyen szinten is. Engem pl. mindig zavart, amikor anyum negatívan szólt nagyimról.
2011. okt. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!