Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért haragszsnak rám?...

Most miért haragszsnak rám? Csak féltékenyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van két barátnőm(15/L & 16/L) akikkel már 4-5 éve jóban vagyunk.A kapcsolatunk néha rossz volt,de mindig kibékültünk.A veszekedéseket általában ők kezdeményezték mert hirtelen garagúak.Én miwel nyári szünet van elkezdtem ismerkedni.Megismertem egy társaságot,akikkel nagyon jól érzem magam,és hát elég menő társaság.És amikor megláttak a barátnőim egy fiúval abból a társaságból rögtön kérdezték hogy hogy-hogy velük lógok stb.És az eggyik megkérdezett cseten,hogy nincs-e kedvem elmenni velük fürödni,de ha van programom akkor semmi.És hát ez olyan mintha bűntudatot akarna bennem ébrezteni..vagy nem? :S Nemértem csak féltékenyek mert a ,,menő" fiúkkal barátkozok ők meg nem? 15/L
2011. júl. 7. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát de most őket lesz*rod? Mert azért a legjobb barátaiddal többet legyél mint az új társasággal..

Mert ha ez nem így van, akkor megértem hogy felháborodnak, lehet azt hiszik hogy most már őket elfelejtetted mert lett új baráti társaságod.. Mondd el nekik hogy ez nem így van, bízzanak benned.. Lehet irigyek

2011. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pontosan! De ha nagyon jóban voltatok próbáld meg velük is tartani a kapcsolatot vagy bevinni őket is ebbe a társaságba! Ne csak az új barátaiddal foglalkozz sokat!
2011. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szerintem azért féltékenyek ,mert te fiúkkal barátkozol!

Velem is így volt, csak engem egyből kiutáltak!Ezek nem is igazi barátnők,de lehet ,hogy csak én tévedek és az a bajuk ,hogy keveset vagy velük :)

2011. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De még csak 3 napja kerültem bele ebbe az új társaságba..És én foglalkozok velük.Nemtudom hogy miért ilyenek :S

Az eggyik a barátnőim közül nem éppen a fiúk kedvence,sok fiúnak nem tetszik.Elöl deszka hátul lécnek mongyák,meg hogy nagy a feneke,széles a csipője stb.A másik meg egy természetes szépség,és ő is barátkozik fiúkkal.Ketőjük közül az első az aki felvan háborodva főleg..Mert ebben az új társaságomban egy lány van és én.(A másik lánynak van barátja ebből a tár-ból)És most irigykednek hogy miért vagyok kivétel amiért engem befogatdak?

2011. júl. 7. 18:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem is kb. ugyanez volt. Elkeztem barátkozni egy másik társasággal, féltékenyek lettek, össszevesztünk, fél évig a másik társasággal voltam, aztán rájöttem, hogy nagyon hiányoznak és sokkal többet jelentenek nekem a régi barátaim akkel tizenakárhány éve barátok vagyunk, mint egy új menő társaság.
2011. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De sok bajuk van a lányoknak:)De igen szerintem biztos hogy féltékenyek.
2011. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Előző válaszolók bocsássatok meg de én az utolsó válaszolóval értek egyett :S Totál látom az arcukon hogy mit gondolnak..És hát ők 2en jól elvannak nélküle, :S Néha túl jól.Ezért kerestem új társaságot...
2011. júl. 7. 18:16
 8/8 A kérdező kommentje:
nélkülem*
2011. júl. 7. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!