Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy a párotok...

Volt már olyan, hogy a párotok múltjára voltatok féltékenyek? Erről érdekelne minden.

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 16:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
36%
Ezt pontosan hogy kell erteni? Nem igazan ertem, hogy mire gondolsz.
2011. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
84%
Igen, volt. Mostani párommal 7 hónapja vagyok együtt, eddigi legkomolyabb kapcsoltom. Szeretem, és természetes örülök hogy csak az enyém. De ha szóbajön valahogy a volt barátnő, nem valami jó érzés hogy már másé is volt. Ez természetes, és személytől függő. Addig nincs gond még a VOLT barátnő tényleg VOLT barátnő, és csak te vagy neki. 19/L
2011. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy nem feltétlenül a volt barátnőre-persze arra is, de maga a volt párod életére.


Köszi a válaszokat

2011. jún. 10. 16:24
 4/30 A kérdező kommentje:
Persze nem anyagi és ilyesmi, hanem a szerelmi téren gondoltam. :)
2011. jún. 10. 16:26
 5/30 anonim ***** válasza:
54%
Elso vagyok. Nem. Hisz o ferfi en meg no vagyok, igy nem is ertem, hogy hogy alakulna ki feltekenyseg ilyen ertelemben. Miert lennek feltekeny arra, akivel mar nincs egyutt? Nyilvan oka van annak, hogy o az exbaratno, engem meg felesegeul valasztott.
2011. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Én az vagyok. Úgy gondolom, hogy a párom a régivel jobban érezte magát. Nem komplexus meg semmi ilyesmi, ez egy egyszerű gondolat.
2011. jún. 10. 16:33
 7/30 anonim ***** válasza:
54%
igen most én is az vagyok.a volt barátnőre azért mert vele le tudott menni minden fele velem sajna nem.ennek vannak anyagi háttere is.de tőlem meg van egy csodálatos kislányunk akit én szültem neki.
2011. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele érezte volna jobban magát. Akkor nem veled lenne.
2011. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Utolsó! Sajnos nagyon-nagyon sok ellenpélda van erre. Ha sokat mondunk valamit, elveszti a szónak az igazi jelentőségét.
2011. jún. 10. 16:41
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy gondolom, hogy a párom a régivel jobban érezte magát."


Ki szakitott? A no vagy a parod?

2011. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!