Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy a párotok...

Volt már olyan, hogy a párotok múltjára voltatok féltékenyek? Erről érdekelne minden.

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 16:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
értem azt hiszem mire gondolsz. 8 év van köztünk, ő sokkal tapasztaltabb, mint én, nekem ő volt az első. 4 év alatt elég sokat megtudtam a múltjáról. néha irigyeltem a tapasztalatokért, de ez nem tartott sokáig. egy nőnek viszont nem biztos, hogy jót tesz a hírnevének:) nem írigylem már:)
2011. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Engem az bosszant hogy semmit nem tudok a multjarol,hany baratnoje volt,meddig tartotak a kapcsolatok semmit.Az elottem levo baratnojenek tudom a nevet,mert miattam szakitott vele.Soha nem beszel nekem hogy mi volt elottem pedig baromira erdekel.
2011. jún. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

A nő szakított. Vagyis lelépett egy gazdag pasival. No comment!

A féltékenység nem feltétlenül önbizalom hiány.

Nekem pl semmi bajom magammal-apró dolgok persze vannak, de kinek nincs.

Mégis megörülök, ha a páromra és az exére gondolok. Pedig eddig sem szűz férfiakkal jöttem össze.

Ha ez így folytatódik, sajnos én szakítani fogok.

2011. jún. 11. 11:03
 24/30 anonim válasza:
Most komolyan emiatt szakítanál? Ugyanebbe a helyzetbe vagyok, mint te. Sokszor gondolok arra sokkal boldogabb lenne vele, mint velem. És, hogy sokkal jobban szerette, mint engem. Van amikor csak arra gondolok sokkal boldogabb lenne egy másik nővel, mint velem. De ezeket el kell hesegetni, hisz veled van, nem pedig vele.
2011. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Igaza van, mert ez tönkre is teheti a kapcsolatot.
2011. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod hogy még szerelmes az exébe? mert gondolom igazából ez az ami miatt rosszul érzed magad.


Egyébként aki azt mondja, hogy azért van valaki az aktuális párjával mert a másikkal nem ment, és nem lenne a mostanival különben, az nagyon téved. Számtalan olyan pasival és nővel lehet találkozni akit kidobott a másik, és emiatt évekig kesereg de közben másokkal van együtt. Úgyhogy egy ilyen féltékenység nem alaptalan. Viszont felesleges. Meg kell győződni róla, hogy mi a helyzet, és ehhez képest dönteni. ha még oda van az exért, le kell lépni és kész.

2011. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nincs értelme szakítanod vele. Veled van most, az exével már sosem lesz együtt, mert ő elment, kész! le kell zárni a múltat. És ne is légy a múltjára féltékeny, hiszen most már veled van. Az egy másik dolog, ha gyakran felemlegeti a pasid az exét, ez idegesítő lehet, de nagyon. Beszéld meg vele, de ennyi miatt nem érdemes szakítani, szerintem.
2011. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

a párom 20-as évei elején meggondolatlanul megnősült,nem tartott sokáig csak egy évig,mert megtudta milyen a csaj és elmenekült tőle. De én akkor is féltékeny vagyok, hogy velem él együtt nekünk lesz közös babánk nagyon boldogan élünk de hiányzik az az érzés, hogy hivatalosan is egymásé legyünk.

Mással megtette velem meg tudom nem fogja a rossz tapasztalat miatt. Igazán nem is féltékeny vagyok, hanem rosszul érzem magam ez miatt.A családomban a rokonok mindig kérdezgetik,hogy mikor lesz már esküvő.Ilyenkor mindig valami hülye poénnal elterelem a témát,de legbelül majd meg szakad a szívem.

2011. jún. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Talán nem tartozik szorosan a témához, de nekem egy időben nagyon bökte a csőröm. A barátom (akivel már másfél év óta együtt vagyunk), régen az egyik legjobb barátnőmbe volt szerelmes, gyakran én vigasztaltam, amikor ki volt borulva, mert a lány nem viszonozta az érzéseit. Aztán közelebb kerültünk egymáshoz, majd összejöttünk,d e hónapokig azon tipródtam, hogy ez most "ló helyett szamár"-effektus-e, vagy tényleg velem akar lenni. Száz szónak is egy a vége: én emiatt voltam nagyon féltékeny. Szerencsére kiderült, hogy semmi okom nem volt féltékenykedni, csak engem szeretett, a barátnőm iránt pedig akkor már semmit nem érzett (mi több, ő vette rá, hogy beszéljem velem az érzéseiről, szóval fordult a kocka).
2011. jún. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Igen volt, főleg az egyik exe miatt, aki sokkal szebb nálam ez pedig nyilván az önbizalomhiányomból fakad. De annyiszor bizonyította már, hogy szeret, hogy már nem foglalkozom ezzel, és ha még is rágondolok már nincs meg az a nagyon rossz érzésem.
2011. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!