Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy a párotok...

Volt már olyan, hogy a párotok múltjára voltatok féltékenyek? Erről érdekelne minden.

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 16:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bár olyasmit már éreztem, mikor a gyerekkoráról mesélt, hogy de kár, hogy akkor még nem ismerhettük egymást. :)
2011. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok a múltjára féltékeny, örülök, hogy előttem csak pancser, idióta nőkkel találkozott. Szerencsére nincsenek olyan exek akire féltékeny lehetnék, neki viszont nincs könnyű dolga... 6 és 3 éves kapcsolat van mögöttem a 6 éves nagyon erős volt és egy helyen lakunk, sokat látjuk egymást, ezt ő nagyon nem szereti, és kicsit zavarja is.
2011. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
33%
ezért kell új helyen új életet kezdeni és a riégi életet a gondokkal együtt otthagyni ...
2011. jún. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha olyan egyszerű lenne.. nem lehet megválasztani, hogy hol esel szerelemben, utána meg nem menekülhetsz el mindig a "tett" helyszínéről... ez butaság!
2011. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok mint Te kérdező :) Biztos vagyok benne, hogy az exét jobban szerette, nem csak találgatok, hanem már ismertük egymást akkor amikor neki a régi barátnője volt és sokat beszélgettünk, róluk is sajnos..
2011. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal 1 éve vagyunk együtt,az exbarátnője a szomszédjába lakik,5évig voltak eggyütt a csaj dobta őt,hát nemkönnyű,nagyon féltékeny vagyok rá,mert a családjából is mindenki kedveli,beszélgetnek stb.hülyén hangzik de szakítani is akartam miatta,mert nagyon fáj nekem,tudom,hogy a párom nagyon szerette őt :(
2011. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
64%
18:08: de a parod ugyis belatja es a jovo igazolni fogja, hogy nem voltak egymashoz valok, hisz nem maradtak egyutt, a lanynak nem kell, tehat nem passzolnak ossze. Nem kell, hogy rossz erzes legyen benned, mert a parod tisztaban van vele, hogy ugysem mukodne azzal a masik szemellyel. A szerelem nem eleg egy kapcsolathoz, ossze is kell illeni, tudni kell alkalmazkodni.
2011. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Igen volt és van is olyan, de csak akkor, ha hasonlók miatt szemrehányást tesz.
2011. jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
féltékenység = önbizalomhiány
2011. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
21.42 Ha ilyen egyszerű lenne minden az egész világon nem lennének problémák.Pedig a féltékenység az nagyon nagyon nagy betegség, ami megmételyez minden kapcsolatot.
2011. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!