Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Féltékenyek vagytok...

Lányok! Féltékenyek vagytok Megan Fox-ra?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 22:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért legyek rá féltékeny? Soha senki nem találkozott vele az ismerőseim közül, így nem vetélytárs.
2011. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

Nem.

És ezt nem azért mondom, mert én hű de szép vagyok, de ha fiú lennék, nekem nem lenne az esetem. Gondolom...:) De attól független szép nő.

2011. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért kéne? Meg ha rá féltékeny lennék, ennyi erővel 3545524 másik szép nőre is lehetnék.. Én nem szoktam féltékeny lenni senkire alapból.
2011. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
nem
2011. márc. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

nem

azt se tom ki az :DDD

2011. márc. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
amíg nem őt dugja a pasim helyettem, addig nem. Utána meg már megint nem :D
2011. márc. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
???? Miért lennék? Nem kattant rá a pasimra, a pasim sem rá és szebb cicim van, mint neki. :D
2011. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

én őszintén fogok válaszolni.

igen!

2011. márc. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"A féltékenység érzelem, melyet akkor élünk át, ha valaki, akitől vágyunk valamire (tipikusan figyelemre, szeretetre vagy gyengédségre), egy harmadik személynek nyújtja ezt a valamit. Például egy gyerek féltékeny lesz, ha a testvére kap édességet, de ő nem. A féltékenység nem egyszerűen abból ered, hogy nem kapjuk meg, amire vágyunk: a gyerek féltékenységét még csillapítja, ha ő is kap az édességből, de egy féltékeny szerető már kizárólag magának akarja a szeretett személy figyelmét.


A párkapcsolatában akkor féltékeny valaki, ha attól fél, hogy a párja hűtlen, megcsalja valakivel. De féltékeny az az ember is, aki valakit rossz szemmel néz, mert fél, hogy háttérbe szorul miatta a párjánál."


Döntse el mindenki. Továbbra sem vagyok féltékeny... eleve a kérdés is khm

2011. márc. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
nem, miért lennék?
2011. márc. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!