Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Féltékenyek vagytok...

Lányok! Féltékenyek vagytok Megan Fox-ra?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 22:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%
dehogyis:D akire én féltékeny vagyok az nina dobrev.
2011. márc. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Amíg nem mászik rá a barátomra, nem
2011. márc. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nagyon szép nő az tény, de nem vagyok rá féltékeny, mert mindenkinél vagy szebb és jobb, így nálam is. Nem pazarolom az életenergiámat holmi önsajnálatra, irigykedésre, és féltékenykedésre még egy ismerős nő esetében sem, főleg nem egy amerikai sztár esetében.
2011. márc. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Olyan buta az a nő,hogy nem lehet féltékenynek lenni rá. És így plasztikázás után , meg se lehet ismerni, teljesen már lett az arca.
2011. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

abszolút mértékben! folyton elhalássza előlem a srácokat, nem tudok sehol sem pasizni, mert mindig ott van, ahol én, és hát ugye vele nem lehet versenyezni! ráadásul az előző barátomat is elcsábította...

..nah komolyra fordítva a szót, de most tényleg, szerinted reális, hogy ebből a piciny országból bárki is féltékeny legyen rá? max irigy. azt megértem.

21/L

2011. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem :D
2011. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

xD Féltékeny? De...

Nincs rá okunk :)

2011. márc. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Boldog vagyok, egészséges, csinos, vannak barátaim, szerető családom, tündéri vőlegényem. Miért lennék???
2011. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
nem. de szerintem gyönyörű nő, és elfogadnám az alakját!=)
2011. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

nem, azt se tudom ki az, de megnéztem neten és sosem öltözködnék úgy mint ő, én nem olyan vagyok

nekem olyan tucat sztárkának tűnik

2011. márc. 8. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!