Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vagytok féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok féltékenyek a párotok ellenkező nemű barátaira?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyok együtt a barátommal, előtte másfél hónapig ismerkedtünk, szóval még elég friss a kapcsolat. Engem előtte egy 4 éves kapcsolatban megcsaltak, ezért nem mertem belemenni az újba eleinte, mert féltem a szerelemtől. A barátom mindenkinek mondja mennyire imád, hogy sosem szeretett senkit ennyire. Eléggé népszerű, sok a lánybarátja, rengeteg "fogadott hugi"-val beszélget. A legjobb barátja is egy csajszi, aki szintén népszerű, mindig pörög, vicces, barátom anyja is nagyon bírja, már lányaként emlegeti. Kicsit rossz érzés, hogy ő többet tud róla, szívecskéket küldözgetnek egymásnak, egy időszakban írogatták, hogy hiányzol (még régebben, mikor nem ismertem annyira őket), ha találkoznak mindig megölelik egymást. Én viszont sosem említem, mert sosem akartam ilyen hárpia lenni, aki nagyon beszabályozza a párját, és meghülyíti a birtoklási vágy, ésszerűen próbálom ezt az érzést elutasítani, de nem tudom magamat megnyugtatni. Amikor valami így kicsit bánt, általában távolságtartó leszek, kevesebbet jelentkezek, és megijedek a kötődéstől, csak arra tudok gondolni, hogy az hogy tartozok valakihez, és egész nap vele lennék, átok is egyben, nem csak boldogság, mert amúgy végre megint szerelmesnek érzem magamat.
2011. aug. 9. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
2 éve vagyunk együtt a párommal, de szerencsére rám nem jellemző a féltékenység. Pedig neki is nagyon sok lány barátja van, de megbízom benne. Persze, azért szemmeltartom a csajokat is. :D
2011. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

nem akarlak elszomorítani de nekem is volt ilyen bnőm....mármint aki csak barát...és nekem ő volt a szexpajtásom is amikor épp szükség volt....

eleve nem hiszek a férfi női barátságban mert előbb utobb az egyik többet akar a másiktol...csak olyan nőkkel tudok beszélgetni mindenröl aki nem szép mert molett vagy eleve ronda... a többinél férfinek érzem magamat és nem tudok igazán a barátja lenni....tehát én nem tudom elképzelni,hogy az egy baráti szint amit te leírtál....

egyébként az egyik volt csajom..is volt ilyen kapcsolatban,hogy a fiua haverja volt és szexpajtása...

ez olyan mint egy barátság ....sokat vannak együtt ,keresik egymás társaságát,van köztük szex...csak épp nem járnak..

Remélem tudtam segíteni..

esetleg,ha tudni akarsz még vmit akkor privátra írj mert ritkán vagyok itt...

2011. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 napietus ***** válasza:
én semennyire. féltékenykedni nagyon nem kifizetődő, mert semmire nem mész vele, és sok energiádat leköti. ha akartak volna, járhattak volna egymással előtted is. vagy helyetted.
2011. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!