Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem vagytok féltékenyek...

Nem vagytok féltékenyek kicsit Plastic Tinkerbellre?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=3oz4PPIhfvA

http://www.youtube.com/watch?v=fNtfcuIJndQ


Szeretem nézni a videóit (ha nagyon unatkozok) de kicsit irigy vagyok ahogy mutogatja h mennyi mindent vett , mennyi ruhája,sminkje van stb...

na meg mikor bemutatja hogy miben megy aznap vásárolni és lazán mondja hogy ez egy kis Guess táska,Ray Ban szemüveg stb...:/...


meg mikor bemutatja hogy mennyi cipője van...cöhh.. nekem van kb 3 magassarkú két tavaszi egy téli, néhány nyári azt csá... :/


19L


19L


2011. júl. 25. 18:03
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
jaj kétszer írtam le h 19L ...na mind1 :)
2011. júl. 25. 18:04
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne legyél rá féltékeny lehet hogy ő gazdag jók a cuccai meg minden de ez csak 1 dolog az életben Lehet hogy te sokkal jobb ember vagy fele olyan jó cuccokkal meg minden gazdagság egy dolog és különben is kitudja lehet hogy nem isn az ő pénze csak játssza az eszét

2011. júl. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
persze az egy dolog :) én ezeket tudom de akkor is olyan rossz érzés :)pedig én is elég jól élek de...
2011. júl. 25. 18:08
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

én is nézem a videóit, de mondjuk nem csak az övét

nekem még sosem jutott eszembe, hogy bármelyikükre is féltékeny legyek, pedig egyáltalán nincs sok cuccom, a pénzt is úgy kell kikönyörögnöm rá

valahogy engem ezek a videók megnyugtatnak

2011. júl. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
megnyugtatnak ?:D
2011. júl. 25. 18:14
 6/25 anonim ***** válasza:
Ennek még a fingja se büdös...xD hát pár ruhája nekem is kéne, de nem vagyok rá féltékeny, itthon én is szoktam "ruhabemutatót", "sminkbemutatót" csinálni, de nem mutogatom magam youtube-on.
2011. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
neki is egyébként azért van ilyen sok cucca,m ert nagy leárazásokba megy el vásárolni :) én szeretem a videóit :) bárcsak magyarországon is ilyen olcsók lennének a ruhák :D :D ne legyél rá féltékeny :))
2011. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%

borzasztó ostobának tűnik, legalább ha esze nincs, a pénzében (vagy a szüleiében) hadd teljen öröme...

szóval nem, nem vagyok rá féltékeny. (:

L.18

2011. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
jó, azért én se azt mondom h megesz a sárga irigység... csak ..jó neki :)
2011. júl. 25. 18:45
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
Az IQ szintje egy használt zokniéval vetekszik.
2011. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!